antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS stojan Titan

Od 41 000 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS stojan Titan


Robustní, obzvlášť stabilní vrtací stojan k jádrovému vrtání v železobetonu i materiálech do Ø 300 mm. Pro vysoké nároky. Vrtací sloup ze 4-hranného přesného ocelového profilu □ / 50 mm, pevného v ohybu a krutu, zpevněného za studena, s extra malými tolerancemi, pro vedení posuvových saní bez vibrací. Plynule sklopný do 45 °, s rozdělením úhlů, s 2-násobnou oporou prostřednictvím nastavitelných, jednodílných ocelových vzpěr, pro nejvyšší posuvový tlak. Obzvlášť pevné, 3-stranné vedení vrtacího sloupu v základní desce a 3-násobné křížvé upnutí, pro vysokou pevnost a tuhost při kolmém vrtání. 4 šrouby s okem na vyrovnání nerovností podlahy nebo podkladu, pro přesnou polohu. Měřítko hloubky vrtání. Posuvové sane jsou všestranně vedeny nastavitelnými a předpjatými plastovými kluznými ložisky. Přesný pohon posuvu zaručuje snadné navrtání bez kmitání a přesný posuv bez vibrací po dobu vrtání. Pro vysoký posuvový tlak a dlouhou dobu životnosti vrtacích korunek. V posuvových saníc integrovaná vodováha pro přesné zaměření vrtacího stojanu. Aretace posuvových saní pro jednodhuchou montáž vrtacích korunek a bezpečný transport. V krutu pevná upínací deska z tvárné litiny, odolávající opotřebení. Rychloupínací zařízení, na upnutí pohonných strojů s vhodnou připojovací deskou. Obzvlášť stabilní upínací  úhelník, pevný v ohybu a krutu, na upnutí pohonných strojů s upínacím krkom Ø 60 mm. Sílu přenášející pohon s ozubeným hřebenem s ergonomicky tvarovanou, na obou stranách posuvových saní nasaditelnou posuvovou pákou. Široký ozubený hřeben z oceli. Základní deska s drážkou pro těsnící kroužek vakuového upevnění. Vákuové upevnění jako příslušenství. Vrtací sloup s nastavitelnou upínací hlavou k rozepření vrtacího stojanu mezi stropem a podlahou nebo mezi dvěma stěnami. Pojízdný vrtací stojan pro snadný transport. Hmotnost 19,5 kg.

S nářadím, složeným z šestihranného klíče SW 6, jednostranného klíče SW 19 a SW 30 a upínací sady pre zdivo a beton, složené z 2 kusů rozpěrných kotev M12 do zdiva, 10 kusů narážecích kotev M12 do betonu, usazovacího železa pro narážecí kotvy M12, závitové tyče s oblým závitem M12 × 65, rychloupínací matice, podložky, v kartonu. 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha