antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS Jádrová vrtačka Picus S2/3,5 do Ø 300 mm

Od 92 374 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Jádrová vrtačka Picus S2/3,5 do Ø 300 mm


Výkonný, robustní jádrový vrtací stroj k jádrovému vrtání v železobetonu, zdivu a dalších materiálech. Vrtání na sucho nebo na mokro s vrtacím stojanem. Pro instalaci, kovovýrobu, průmysl.

Univerzální použití
Univerzální pohonná jednotka k vrtání na sucho nebo na mokro s výplachem, ručně vedeným nebo s vrtacím stojanem. Kdekoli použitelná, v úzkých rozích, při stěnách. Extrémně mnohostranná a výkonná, např. na vrtání do železobetonu, zdiva a dalších materiálů. Pro průchodky potrubních a kabelových vedení, vzduchové kanály, zkušební jádrové vrty.
 
Výhoda systému
Pouze jeden druh univerzálních diamantových vrtacích korunek pro všechny pohonné stroje REMS Picus a vhodné pohonné stroje jiných výrobců. Proto jednoduché, nákladově výhodné skladování. Záměna není možná.
 
Konstrukce
Kompaktní, snadno ovladatelné pohonné stroje k jádrovému vrtání bez vibrací, s připojovacím závitem vrtací korunky UNC 1 ¼ vnějším. Kroužek ke snadnému uvolnění korunky, pro jednoduché uvolnění diamantové jádrové vrtací korunky. Kompaktní, robustní, vhodný na stavby. Hmotnost jen 14,4 kg. Jednoduchá, rychlá práce, např. 200 mm v železobetonu Ø 62 mm jen 2 min. Deska pohonu pro rychloupnutí na vrtacán stojanu. Zařízení na přívod vody k vrtání na mokro, s nastavitelným uzavíracím ventilem a rychlospojkou s možnou blokací průchodu vody a hadicovou přípojkou ½ ".
 
Pohon
Robustní, výkonný 3420 W univerzální motor. Stabilní 2-stupňové převody, pracující bez údržby, k volbě optimálních otáček odpovídajících vrtanému průměru. Otáčky vrtacího vřetena při zatížení 320 ¹ / min, 760 ¹ / min. Ochrana blokace díky bezpečnostní kluzné spojce. Kolébkový spínač. Přívodní kabel s integrovaným osobním ochranným spínačem (PRCD).
 
Multifunkční elektronika
Multifunkční elektronika s omezením rozběhového proudu k jemnému plynulému rozběhu pro citlivé navrtání, automatickému omezení otáček na prázdno pro redukci hluku a šetrnou ochranu motoru, jištění proti přetížení a ochranu blokace pro motor a převody.
 
Univerzální diamantové jádrové vrtací korunky
Univerzální použití na vrtání na sucho i na mokro, ručně vedeným nebo s vrtacím stojanem. Volitelné REMS univerzální diamantové jádrové vrtací korunky, induktivně pájené, s možným opětovným osazením nebo REMS univerzální diamantové jádrové vrtací korunky LS, svařované laserem, odolné proti vysokým teplotám (strana 208-209). Připojovací závit UNC 1 ¼ vnitřní. Vrtací hloubka 420 mm. Speciálne vyvinuté, vysoce kvalitní diamantové segmenty s vysokým podílem diamantu a speciálním pojivem, pro vynikající vrtací výkon a obzvlášť vysokou dobu životnosti. Ideální pro univerzální nasazení v železobetonu a zdivu. Adaptér pro použití univerzálních diamantových jádrových vrtacích korunek REMS ve vhodných pohonných strojích jiných výrobců, jako příslušenství. Kroužýk ke snadnému uvolnění korunky, pro jednoduché uvolnění diamantové jádrové vrtací korunky, jako příslušenství.

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha