antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Jádrová vrtačka Picus S3 do Ø 250 mm

Od 56 420 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Jádrová vrtačka Picus S3 do Ø 250 mm


Výkonné, snadno ovladatelné elektrické nářadí k jádrovému vrtání v železobetonu (do Ø 152 mm), zdivu a dalších materiálech (do Ø 250 mm). Vrtání na sucho nebo s výplachem, ručně vedené nebo s vrtacím stojanem. Pro instalaci, kovovýrobu, průmysl.

Univerzální použití
Univerzální pohonná jednotka k vrtání na sucho nebo na mokro s výplachem, ručně vedeným nebo s vrtacím stojanem. Všude použitelná, v úzkých rozích, při stěnách. Extrémně mnohostranná a výkonná, např. na vrtání do železobetonu, zdiva a dalších materiálů. Pro průchodky potrubních a kabelových vedení, vzduchové kanály, zkušební jádrové vrty. 
 
Výhoda systému
Pouze jeden druh univerzálních diamantových vrtacích korunek pro všechny pohonné stroje REMS Picus a vhodné pohonné stroje jiných výrobců. Proto jednoduché, nákladově výhodné skladování. Záměna není možná.
 
Konstrukce
Kompaktní, snadno ovladatelné pohonné stroje k jádrovému vrtání bez vibrací, s připojovacím závitem vrtací korunky UNC 1 ¼ vnějším, G ½ vnitřním. Kompaktní, robustní, vhodné na stavby. Jen 7,4 kg. Jednoduchá, rychlá práce, např. 200 mm v železobetonu Ø 62 mm jen 3 min. Praxi plně vyhovující uzavřená rukojeť a protiopěra pro ručně vedené vrtání. Upínací krk Ø 60 mm na upnutí pohonného stroje ve vrtacím stojanu. Zařízení na přívod vody k vrtání na mokro,  nastavitelným uzavíracím ventilem, rychlospojkou s možnou blokací průtoku vody a hadicovou přípojkou ½ ". Sací rotor na odsávání prachu při vrtání na sucho s přípojkou na běžné vysavače, jako příslušenství.
 
Pohon
Robustní, výkonný 2200 W univerzální motor. Stabilní 3-stupňové převody, pracující bez údržby, k volbě uptimálních otáček odpovídajících vrtanému průměru. Otáčky vrtacího vřetena při zatízení 530 ¹ / min, 1280 ¹ / min, 1780 ¹ / min. Ochrana blokace díky bezpečnostní kluzné spojce. Dotykový spínač s aretací. Přívodní kabel s integrovaným osobním ochranným spínačem (PRCD).
 
Multifunkční elektronika
Multifunkční elektronika s omezením rozběhového proudu k jemnému plynulému rozběhu pro citlivé navrtání, automatickému omezování otáček na prázdno pro redukcii hluku a šetrnou ochranu motoru, jištění proti přetížení a ochranu blokace pro motor a převody.
 
Univerzální diamantové jádrové vrtací korunky
Univerzálně použitelné na vrtání na sucho i na mokro, ručně vedeným nebo s vrtacím stojanem. Volitelně REMS univerzální diamantové jádrové vrtací korunky, induktivně pájené, s možným opětovným osazením nebo REMS univerzální diamantové jádrové vrtací korunky LS, svařované laserem, odolné proti vysokým teplotám (strana 208-209). Piřpojovací závit UNC 1 ¼ vnitřní. Vrtací hloubka 420 mm. Speciálně vyvinuté, vysoce kvalitní diamantové segmenty s vysokým podílem diamantu a speciálním pojivem, pro vynikající vrtací výkon a obzvlášť vysokou dobu životnosti. Ideální pro univerzálne nasazení v železobetonu a zdivu. Adaptér pro použití univerzálních diamantových jádrových vrtacích korunek REMS ve vhodných pohonných strojích jiných výrobců, jako příslušenství. Kroužek ke snadnému uvolnění korunky, pro jednoduché uvolnění diamantové jádrové vrtací korunky, jako příslušenství.
 
Vrtací stojany
Na výběr dva vrtací stojany.

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In