antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Jadrová vrtačka Picus S1 set simplex 2 do Ø 162 mm

Od 32 214 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Jadrová vrtačka Picus S1 set simplex 2 do Ø 162 mm

Kompaktní, snadno ovladatelné elektrické nářadí na jádrové vrtání do železobetonu (do do Ø 132 mm), zdiva a dalších materiálů (do Ø 162 mm). Vrtání na sucho nebo s výplachem, ručně vedené nebo s vrtacím stojanem. Pro instalaci, kovovýrobu, průmysl.

Výhoda systému
Pouze jeden druh univerzálních diamantových vrtacích korunek pro všechny pohonné stroje REMS Picus a vhodné pohonné stroje jiných výrobců. Proto jednoduché, nákladově výhodné skladování. Záměna není možná.
 
Konstrukce
Kompaktní, snadno ovladatelné pohonné stroje na jádrové vrtání bez vibrací, s připojovacím závitem vrtací korunky UNC 1 ¼ vnějším, G ½ vnitřním. Robustní, vhodné na stavby. Superlehké, jen 5,2 kg. Jednoduchá, rychlá práce, např 200 mm v železobetonu Ø 62 mm jen 3 min. Praxi plně vyhovující uzavřená rukojeť a protiopěra pro ručně vedené vrtání. Upínací krk Ø 60 mm na upnutí pohonného stroje ve vrtacím stojanu. Zařízení na přívod vody k vrtání na mokro, s nastavitelným uzavíracím ventilem, rychlospojkou s možnou blokací průtoku vody a hadicovou přípojkou ½ ". Sací rotor na odsávání prachu při vrtání na sucho s přípojkou na běžné vysavače, jako příslušenství.
 
Pohon
Robustní, výkonný 1800 W univerzální motor. Otáčky vrtacího vřetena při zatížení 580 ¹ / min. Stabilní převody, pracující bez údržby. Ochrana blokace díky bezpečnostní kluzné spojce. Dotykový spínač s aretací. Přívodní kabel s integrovaným osobním ochranným spínačem (PRCD).
 
Multifunkční elektronika
Multifunkční elektronika s omezením rozběhového proudu k jemnému plynulému rozběhu pro citlivé navrtání, automatickému omezení otáček na prázdno pro redukci hluku a šetrnou ochranu motoru, jištění proti přetížení a ochranu blokace pro motor a převody.
 
Univerzální diamantové jádrové vrtací korunky
Univerzálně použitelné na vrtání na sucho ina mokro, ručně vedeným nebo s vrtacím stojanem. Volitelně REMS univerzální diamantové jádrové vrtací korunky, induktivně pájené, s možným opětovným osazením nebo REMS univerzální diamantové jádrové vrtací korunky LS, svařované laserem, odolné proti vysokým teplotám (strana 208-209). Připojovací závit UNC 1 ¼ vnitřní. Vrtací hloubka 420 mm. Speciálně vyvinuté, vysoce kvalitní diamantové segmenty s vysokým podílem diamantu a specielním pojivem, pro vynikající vrtací výkon a obzvlášť vysokou dobu životnosti. Ideální pro univerzální nasazení v železobetonu a zdivu. Adaptér pro použití univerzálních diamantových jádrových vrtacích korunek REMS ve vhodných pohonných strojích jiných výrobců, jako příslušenství. Kroužekke snadnému uvolnění korunky, pro snadné uvolnění diamantové jádrové vrtací korunky, jako příslušenství.
 
Vrtací stojany
Na výběr dva vrtací stojany.

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In