antprofitools.cz/rems

REMS stojan Simplex 2

  • REMS stojan Simplex 2
Prospekt
Katalog
Manuál
Díly
Předvedení
Název Kód Obrázek Cena bez DPH Cena s DPH Množství
REMS stojan Simplex 2 183700 REMS stojan Simplex 2 21320kč 25797kč
Balení obsahuje: Stojan Simplex 2; šestihranný klíč SW 6; jednostranné klíče SW 19 a SW 30; upínací rozpěrné kotvy M12 (2ks); Narážecí kotvy N12 (10ks); závitové tyče s oblým závitem M12x65; rychloupínací matice, podložky, tvrdokovový vrták do kamene Ø15 mm SDS-plus, balené v kartonu

REMS stojan Simplex 2


Robustní, snadno ovladatelný vrtací stojan k jádrovému vrtání do Ø 200 mm. Vrtací sloup ze 4-hranného přesného ocelového profilu □ / 50 mm, pevného v ohybu a krutu, zpevněného za studena, s extra malými tolerancemi, pro vedení posuvových saní bez vibrací. Vrtací sloup veden ve stabilní patě stojanu a 2-násobně sešroubován, pro vysokou pevnost při vrtání, pata stojanu z ocelového profilu. 4 nastavovací šrouby k vyrovnání nerovností podlahy nebo podkladu, pro přesnou polohu. Upínací úhelník k upnutí pohonných strojů s upínacím  krkem Ø 60 mm. Posuvové saně jsou všestranně vedeny nastavitelnými a předpjatými plastovými kluznými ložisky. Přesný pohon posuvu zaručuje jednoduché navrtání bez kmitání a přesný posuv bez vibrací po dobu vrtání. Pro vysoký posuvový tlak a dlouhou dobu životnosti vrtacích korunek. V posuvových saních integrovaná vodováha pro přesné zaměření vrtacího stojanu. Aretace posuvových saní pro jednoduchou montáž vrtacích korunek a bezpečný transport. Stabilní upínací úhelník, pevný v ohybu a krutu, na upnutí pohonných strojů s upínacím krkem Ø 60 mm. Sílu přenášející pohon s ozubeným hřebenem s ergonomicky tvarovanou, na obou stranách posuvových saní nasaditelnou posuvovou pákou. Široký ozubený hřeben z oceli. Hmotnost 12 kg.

S nářadím, složeným z šestihranného klíče SW 6, jednostranného klíče SW 19 a SW 30 a upínací sady pro zdivo a beton, složené z 2 kusů rozpěrných kotev M12 do zdiva, 10 kusů narážecích kotev M12 do betonu, usazovacího železa pro narážecí kotvy M12, závitové tyče s oblým závitem M12 × 65, rychloupínací matice, podložky, v kartonu.
 
Pro REMS Picus S1, REMS Picus S3, REMS Picus SR a jiné výrobky.
REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Recenze

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší