antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS stojan Simplex 2

Od 27 000 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS stojan Simplex 2


Robustní, snadno ovladatelný vrtací stojan k jádrovému vrtání do Ø 200 mm. Vrtací sloup ze 4-hranného přesného ocelového profilu □ / 50 mm, pevného v ohybu a krutu, zpevněného za studena, s extra malými tolerancemi, pro vedení posuvových saní bez vibrací. Vrtací sloup veden ve stabilní patě stojanu a 2-násobně sešroubován, pro vysokou pevnost při vrtání, pata stojanu z ocelového profilu. 4 nastavovací šrouby k vyrovnání nerovností podlahy nebo podkladu, pro přesnou polohu. Upínací úhelník k upnutí pohonných strojů s upínacím  krkem Ø 60 mm. Posuvové saně jsou všestranně vedeny nastavitelnými a předpjatými plastovými kluznými ložisky. Přesný pohon posuvu zaručuje jednoduché navrtání bez kmitání a přesný posuv bez vibrací po dobu vrtání. Pro vysoký posuvový tlak a dlouhou dobu životnosti vrtacích korunek. V posuvových saních integrovaná vodováha pro přesné zaměření vrtacího stojanu. Aretace posuvových saní pro jednoduchou montáž vrtacích korunek a bezpečný transport. Stabilní upínací úhelník, pevný v ohybu a krutu, na upnutí pohonných strojů s upínacím krkem Ø 60 mm. Sílu přenášející pohon s ozubeným hřebenem s ergonomicky tvarovanou, na obou stranách posuvových saní nasaditelnou posuvovou pákou. Široký ozubený hřeben z oceli. Hmotnost 12 kg.

S nářadím, složeným z šestihranného klíče SW 6, jednostranného klíče SW 19 a SW 30 a upínací sady pro zdivo a beton, složené z 2 kusů rozpěrných kotev M12 do zdiva, 10 kusů narážecích kotev M12 do betonu, usazovacího železa pro narážecí kotvy M12, závitové tyče s oblým závitem M12 × 65, rychloupínací matice, podložky, v kartonu.
 
Pro REMS Picus S1, REMS Picus S3, REMS Picus SR a jiné výrobky.

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In