antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Multi-Push SLW SET

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Multi-Push SLW SET

REMS Multi-Push SLW SET. Elektronická proplachovací jednotka a jednotka pro provádění tlakových zkoušek s bezolejovým kompresorem. K proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu, dezinfikování, čištění, konzerovávní potrubních rozvodů, na provádění tlakových zkoušek a kontrol těsnosti potrubních rozvodů a nádob pomocí stlačeného vzduchu, jako pneumatické čerpadlo k řízenému plnění nádob všeho druhu stlačeným vzduchem, p ≤ 0,8 MPa / 8 bar / 116 psi a k provozu pneumatického nářadí ≤ 230 Nl / min. Vstupní a řídící jednotka. navíc s hydropneumatickým vodním čerpadlem a 1 kusem vysokotlakové hadice ½", 1,5m dlouhé, s hadicovými šroubovými uzávěry ½", na provádění tlakových zkoušek a kontrol těsnosti potrubních rozvodů a nádob pomocí vody. Pístový kompresor s klikovým pohonem, kondenzátorový motor 230 V, 50 Hz, 1500 W. Ochranný vypínač (PRCD). 2 kusy sací / tlakové hadice 1", délka 1,5 m, s hadicovými šroubovými uzávěry 1", 1 kus pneumatická hadice 8mm, délka 1,5 m, s rychlospojkou DN 5, na provádění tlakových zkoušek pomocí stlačeného vzduchu. Uzávěry vstupů a výstupů, Pojízdný ocelový trubkový rám. Bez dávkovací jednotky pro přidávání příměsí. V kartonu.

Pouze jeden přístroj s více než 10 programy na proplachování a provádění tlakových zkoušek pomocí  stlačeného vzduchu nebo vody pro rozvody pitné vody a topenářských instalací aj.

  • Proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu
  • dezinfikování, čištění, konzervování
  • provádění tlakových zkoušek a kontrol těsnosti stlačeným vzduchem
  • provádění tlakových zkoušek a kontrol těsnosti vodou (zkušební postup A, B, C, aj.)
  • pneumatické čerpadlo
  • provoz pneumatického nářadí
Nejjednodušší navigace s nabídkou v 26 jazycích. Soustavné sledování procesu během použití. Protokolování. USB - konektor.

Proplachování
Proplachování rozvodů pitné vody pomocí vody nebo směsi vody a vzduchu s impulzním dodáváním stlačeného vzduchu podle EN 806-4:2010 a podle návodu T 84-2004 "proplachování, dezinfekce a uvedení rozvodů pitné vody do provozu" Německého Ústředního svazu společností z oboru sanity, topenářství a klimatizace ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima ) a na proplachování radiátorových a plošných topenářských systémů. Také na proplachování potrubních systémů pomocí směsi vody a vzduchu s konstantním tlakem vzduchu.

Dezinfekce
Dezinfekce rozvodů pitné vody pomocí vody podle EN 806-4:2010 a podle návodu T 84-2004 " proplachování, dezinfekce a uvedení rozvodů pitné vody do provozu" Německého Ústředního svazu společností z oboru sanity, topenářství a klimatizace ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima) a dalších potrubních systémů. Čištění a konzervace radiátorových a plošných topenářských systémů. Různé příměsy na dezinfekci, čištění, konzervaci a na různé použití. Jednotka pro přidávání příměsí k dispozici jako příslušenství

Tlaková zkouška a kontrola těsnosti pomocí stlačeného vzduchu
Kontrola těsnosti rozvodů pitné vody pomocí stlačeného vzduchu podle návodu T 82-2011 "Kontrola těsnosti rozvodů pitné vody" nNěmeckého Ústředního svazu společností z oboru sanity, topenářství a klimatizace ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima) a dalších potrubních systémů a nádob.

Zátěžové zkoušky rozvodů pitné vody pomocí stlačeného vzduchu podle návodu T 82:2011 "Kontrola těsnosti rozvodů pitné vody" německého Ústředního svazu společností z oboru sanity, topenářství a klimatizace ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima) a dalších potrubních systémů a nádob.

Tlaková zkouška a kotrola těsnosti pomocí vody REMS Multi-Push SLW s hydropneumatickým vodním čerpadlem na provádění hydrostatických tlakových zkoušek rozvodů pitné vody pomocí vody podle EN 806-4:2010, zkušební postup A, B nebo C, resp. zkušební postup B, s úpravou podle návodu T 82:2011 "Kontrola těsnosti rozvodů pitné vody" německého Ústředního svazu společností z oboru sanity, topenářství a klimatizace ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima)  a pro provádění tlakových zkoušek a kontrol těsnosti dalších potrubních systémů a nádob.

Pneumatické čerpadlo
Pneumatické čerpadlo k řízenému plnění nádob všech druhů stlačeným vzduchem ≤ 0,8 MPa / 8 bar / 116 psi, s automatickým vypínáním po dosažení přednastaveného tlaku vzduchu, např. na čerpání vzduchu do expanzních nádob nebo pneumatik.

Provoz pneumatického nářadí
Přípojka pro pneumatické nářadí do spotřeby vzduchu ≤ 230 Nl / min, s možností nastavení, k přizpůsobení spotřeby vzduchu podle příslušného používaného pneumatického nářadí. Manometer na kontrolu tlaku vzduchu dodávaného ze zásobníku stlačeného vzduchu. Pneumatická hadice s rychlospojkou NW 7,2, jako příslušenství.

Protokolování
Výsledky programů proplachování a zkoušek se ukládají ve zvoleném jazyce spolu s datem, časem a číslem protokolu a lze je přenést za účelem dokumentace na zásuvnou paměť USB nebo tiskárnu. Na externích zařízeních (např. stolní počítač nebo přenosný počítač, tablet, smartphone) je možné realizovat požadované doplnění uložených dat, např. jméno, příjmení zákazníka, číslo projektu, zkušební komisař atd.
 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In