antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Multi-Push SL SET

Od 75 140 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Multi-Push SL SET

REMS Multi-Push SL SET. Elektronická proplachovací jednotka a jednotka pro vykonávání tlakových zkoušek s bezolejovým kompresorem. K proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu, dezinfikování, čištění, konzervování potrubních rozvodů, na vykonávání tlakových zkoušek a kontrol těsnosti potrubních rozvodů a nádob pomocí stlačeného vzduchu, jako pneumatické čerpadlo k řízenému plnění nádob všeho druhu stlačeným vzduchem p ≤ 0,8 MPa / 8 bar / 116 psi a k provozu pneumatického nářadí  ≤ 230 Nl / min. Vstupní a řídící jednotka. Navíc s hydropneumatickým vodním čerpadlem a 1 kusem vysocetlakové hadice ½", 1,5m dlouhé, s hadicovými šroubeními ½", na vykonávání tlakových zkoušek a kontrol těsnosti potrubních rozvodů a nádob pomocí vody. Pístový kompresor s klukovým pohonem, kondenzátorový motor 230 V, 50 Hz, 1500 W. Ochranný vypínač (PRCD). 2 kusy sací / tlakové hadice 1", délka 1,5 m, s hadicovými šroubeními 1", 1 kus pneumatická hadice 8mm, délka 1,5 m, s rychlospojkou men. prům. 5, na vykonávímé tlakových zkoušek pomocí stlačeného vzduchu. Uzávěry vstupů a výstupů, pojezdný ocelový trubkový rám. Bez dávkovací jednotky pro přidávání příměsí. V kartonu.

REMS MULTI-PUSH POMŮŽE I SPRÁVCŮM

Jen jeden přístroj s více jak 10 programi na proplachování a vykonávání tlakových zkoušek pomocí stlačeného vzduchu nebo vody pro rozvody pitné vody a Iba jeden prístroj s viac ako 10 programami na preplachovanie a vykonávanie tlakových skúšok pomocou stlačeného vzduchu alebo vody pre rozvody pitnej vody a topenářských instalací aj.

  • proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu
  • dezinfikování, čištění, konzervování
  • vykonávání tlakových zkoušek a kontrol těsností stlačeným vzduchem
  • vykonávání tlakových zkoušek a kontrol těsnosti vodou (zkušební postup A, B, C, aj.)
  • pneumatické čerpadlo
  • provoz pneumatického náradí
Najjednodušší navigace nabídkou v 26 jazycích. Soustavné sledování procesu během použití. Protokolování. USB - rozhraní.

Proplachování

Proplachování rozvodů pitné vody pomocí vody nebo směsi vody a vzduchu s impulzním dodáváním stlačeného vzduchu podle EN 806-4:2010 a pode návodu T 84-2004 "proplachování, dezinfekce a uvedení rozvodů pitné vody do provozu" Německého Ústředního svazu společností z odboru sanity, kpření a klimatizace ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima ) a na proplachování radiátorových a plošných topných systémů. Také na proplachování potrubních systémů pomocí směsi vody a vzduchu s konstantním tlakem vzduchu.

Dezinfekce

Dezinfekce rozvodů pitné vody pomocí vody podle EN 806-4:2010 a podle návodu T 84-2004 "proplachování, dezinfekce a uvedení rozvodů pitné vody do provozu" německého Ústredního svazu společností z odboru sanity, topení, a klimatizace ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima) a dalších potrubních systémů. Čištění a konzervace radiátorových a plošných systémů. Různé příměsy na dezinfekci, čištění, konzervaci na různé použití. Jednotka pro přidávání příměsí, k dispozici jako příslušenství.


Tlaková zkouška a kontrola těsnosti pomocí stlačeného vzduchu

Kontrola těsnosti rozvodů pitné vody pomocí stlačeného vzduchu podle návodu T 82-2011 "Kontrola těsnosti rozvodů pitné vody" německého Ústředního svazu společností z odboru sanity, topení, a klimatizace ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima) a dalších potrubních systémů a nádob.

Zátěžové zkoušky rozvodů pitné vody pomocí stlačeného vzduchu podle návodu T 82:2011 "Kontrola těsnosti rozvodů pitné vody" německého Ústředného svazu společností z odboru sanity, topení, a klimatizace ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima)  a dalších potrubních systémů a nádob.
.
Tlaková zkouška a kontrola těsnosti pomocí vody REMS Multi-Push SLW s hydropneumatickým vodním čerpadlem na vykonávání hydrostatických tlakových zkoušek rozvodů pitné vody pomocí vody podle EN 806-4:2010, zkušební postup A, B alebo C, resp. zkušební postup B, s úpravou podle návodu T 82:2011 "Kontrola těsnosti rozvodů pitné vody" německého Ústředného svazu společností z odboru sanity, topení, a klimatizace ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima) a pro vykonávání tlakových zkoušek a kontrol těsnosti ďalších potrubních systémů a nádob.

Pneumatické čerpadlo

Pneumatické čerpadlo k řízenému plnění nádob všeho druhu stalečným vzduchem  ≤ 0,8 MPa / 8 bar / 116 psi, s automatickým vypínáním po dosažení přednastaveného tlaku vzduchu, např. na čerpání vzduchu o expanzních nádob nebo pneumatik.

Provoz pneumatického nářadí

Přípojka pro pneumatické nářadí do spotřeby vzduchu  ≤ 230 Nl / min, s možností nastavení, pro přizpůsobení spotřeby vzduchu podle příslušného používaného pneumatického nářadí. Manometr na kontrolu tlaku vzduchu dodávaného ze zásobníka stlačeného vzduchu. Pneumatická hadice s rychlospojkou NW 7,2, jako příslušenství.

Protokolování

Výsledky programů proplachování a zkoušek se ukládají ve zvoleném jazyce spolu s datumem, časem a číslem protokolu a je možné je přenést na účely dokumentace na zásuvnou paměť USB nebo tiskárnu. Na externích zařízeních (např. stolní počítač nebo přenosný počítač, tablet, smartphone) je možné realizovat požadované doplnění uložených dat, např. jméno, příjmení zákazníka, číslo projektu, zkušební komis realizovať požadované doplnenie uložených dát, napr. meno priezvisko zákazníka, číslo projektu, skušobný komisař atd.REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In