antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS Frigo 2 Nástroj na zmrazování potrubí

Od 32 376 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Frigo 2 Nástroj na zmrazování potrubí

Jednoduché, rychlé zmrazování nevyprázdněných potrubních vedení. Uzavřený oběh zmrazovacího média. Šetrné k životnímu prostředí. Pro údržbu, opravy a rozšiřování potrubních systémů.

Ocelové, měděné, vrstvené trubky:Ø ⅛-2", Ø 10-60 mm
Výhoda systému
Jen jeden zmrazovač trubek pro celý pracovní rozsah do 2 ". Zmrazovací hlavy z jednoho kusu pro hlavní pracovní rozsah Ø ¼ -1 "resp. Ø 15-35 mm, nejsou nutné žádné redukční vložky. Podpora přenosu chladu pouze prostřednictvím postřiku vodou. Vždy čisté zmrazovací hlavy, nejsou nutné žádné pasty / mazání. Uzavřený oběh zmrazovacího média. 

Uzavřený oběh zmrazovacího média
Elektrický zmrazovač s uzavřeným oběhem zmrazovacího média. Nepoškozuje životní prostředí. Použitelný kdekoliv, i v uzavřených prostorách. Zmrazovací médium R-404A. Vysoký tepelný výkon. Ideální i pro delší opravy.
 
Konstrukce
Robustní, kompaktní. Obzvlášť úzké zmrazovací hlavy a kolmo k trubce vedoucí hadice na zmrazovací médium umožňují pracovat i v úzkých místech a skulinách. Jednostranné a oboustranné zmrazovaní možné.
 
Zmrazovací agregát
Velmi tichý chod. Zmrazovací agregát, 430 W, v pevném krytu z ocelového plechu s postranními větracími mřížkami pro optimální cirkulaci vzduchu. Nahoře se nacházející dobře přístupný, velký prostor pro hadice a příslušenství. Hmotnost pouze 23 kg. Dobře přenosný.
 
Zmrazovací hlavy
Obzvlášť kompaktní zmrazovací hlavy s geometricky speciálně vytvořenými prohlubněmi pro nasazení na různé průměry trubek (Patent EP 1 108 9 44, Patent US 6,434,9 52). Výjimečně úzké, jen 50 mm široké. Použitelné kdekoliv, i na úzkých místech. Všechny velikosti trubek od Ø ¼ -1 "příp. Ø 15-35 mm možno zmrazovat s jednou zmrazovací hlavou. Zmrazovací vložky pro zbylý pracovní rozsah do Ø 2 ", 60 mm. Upínací pásky s uzávěrem na bázi suchého zipu pro jednoduchou a rychlou montáž zmrazovacích hlav na trubku, bez nářadí.
 
Hadice na zmrazovací médium
Ohebná, extra dlouhá hadice s chladivem z proti otěru odolného syntetického kaučuku pro velký pracovní rádius.
 
LCD-digitální teploměr
LCD-digitální teploměr pro přesné zobrazování teploty přímo na místě zmrazování jako příslušenství.

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha