antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS Eskimo nástroj na zmrazování potrubí

Od 10 951 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Eskimo nástroj na zmrazování potrubí

Jednoduché, rychlé zmrazování nevyprázdněných potrubních vedení pomocí zmrazovacího média kysličníku uhličitého. Pro údržbu, opravy a rozšiřování potrubních systémů.

Ocelové, měděné, vrstvené trubky:Ø ⅛ - 2", Ø 10-60 mm
Zmrazovacie médium:Kysličník uhličitý
Zmrazovací médium
Zmrazovací médium s vysokým tepelným výkonem až -79 ° C. Nejedovatý. Nehořlavý. Snadno dostupný.
 
Konstrukce
Zmrazovací manžety naléhávající přímo k trubce a přívod zmrazovacího média přímo na trubku zaručuje exgtrémně krátkou zmrazovací dobu a nízkou spotřebu mrazícího média. Zmrazovat lze jednostranně i oboustranně, s přídavnými T-rozdělovači je možné připojit i další zmrazovací manžety.
 
Zmrazovací manžety
Jednoduché. V okamžiku namontované, bez speciálního nářadí. Obzvláště úzké, vysoce pružné a nezničitelné zmrazovací manžety z termoplastického elastomeru odolného proti chladu, pro práci i na úzkých místech a ve skulinách. Neztratitelné upínací šrouby.
 
Rukojeti s injektorem
Ergonomické rukojeti z umělé hmoty pro příjemnou práci. Nezlomitelný injektor (vstřikovací tryska) z mosazi. Rychlé a bezpečné připojení na zmrazovací manžety. Žádné nastavování, správné množství zmrazovacího média je vždy přiváděno automaticky.
 
Vysokotlaké hadice
Ohebné vysokotlaké hadice odolné proti zlomení a nárazu. Extra dlouhé pro velký pracovní rádius. Libovolně prodlužovatelné. Otočné převlečné matice na připojení k lahvi zamezující zamotání vysokotlakých hadic.

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha