antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Cento řezák trubek + ZDARMA řezné kolečko REMS Cu-INOX

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Cento řezák trubek + ZDARMA řezné kolečko REMS Cu-INOX

Lehký, mobilní kompaktní stroj. Univerzální na dělení a odhrotování trubek. Na stavbu a do dílny.

Trubky z nerezové oceli, C-oceli, mědi: Ø 8 - 108 mm
Ocelové trubky EN 10255 (DIN 2440): DN 10 - 100, Ø ¼ - 4 ", Ø 14-115 mm
Litinové trubky (SML) EN 877 (DIN 19522): DN 50-100
Plastové trubky SDR 11 s tloušťkou stěny ≤ 10 mm: Ø 10 - 110 mm
Vrstvené trubky: Ø 10 - 110 mm

Ideální pro systémy s lisovanými tvarovkami
Pravoúhle, v souladu s požadavky. 
Bez třísek, žádné třísky v potrubním systému.
Bez vnějšího otřepu, žádné poškození O-kroužku prostřednictvím vnitřního otřepu.
Na sucho, žádné poškození O-kroužku prostřednictvím mazací látky.
Rychle, bez ovlivněním materiálu trubky přehřátím.
 
Konstrukce
Kompaktní, přenosný stroj na dělení trubek pro rychlé, pravoúhlé dělení trubek bez vnějšího otřepu. Snadno ovladatelný a lehký, jen 16,8 kg. Stabilní, v krutu pevná litá konstrukce pro pravoúhlý řez. Snadné dělení trubek díky speciálně vytvořenému řeznému kolečku. Poháněné řezné kolečko a přímočarý posuv pro rychlé dělení (Patent DE 10 2005 053 179). Sílu šetřící posuv prostřednictvím pro uchopení výhodně umístěné posuvové páky a v jehlových ložiskách uloženého vřetena s trapézovým závitem. Řezné kolečko je díky omezení přestavovacího pohybu chráněné před kontaktem s opěrnými válečky. Připojení k pohonu vnějšího-/vnitřního odhrotovače trubek REMS REG 10–54 E.
 
Podpěra trubky
4 stabilní, v kulových ložiscích uložené opěrné válečky z vytvrzené přesné ocelové trubky k otáčivému uchopení dělených trubek při nízkém tření, uspořádané do tvaru prizmatu, výměnné. Žádné nastavovací práce v celém pracovním rozsahu Ø (8) 22–108 mm. Opěrné válečky z nerezavějící oceli jako příslušenství.
 
Pohon
Robustní, precizně v kuličkových a jehlových ložiscích uložené převody, pracující bez údržby. Osvědčený stejnosměrný motor 1200 V. Výkonný, např. nerezavějící ocelovou trubku Ø 54 mm jen za 4 s. Ideální otáčky 115 ¹/min pro optimální rychlost dělení materiálu. Bezpečnostní nožní spínač pro ergonomickou a bezpečnou práci. 
 
Řezná kolečka REMS

Špičková německá kvalita. Výkonovým parametrům REMS Cento a děleným materiálům přizpůsobená řezná kolečka s různou řeznou geometrií na rychlé dělení bez vnějšího otřepu. Speciálně kalené, z osvědčené, houževnaté REMS oceli na řezné čelisti, garantují dlouhou dobu životnosti.
 
REMS odhrotovače trubek
Vnitřní odhrotovač trubek REMS REG 28–108 na trubky Ø 28–108 mm, Ø ¾–4”, pro elektrický pohon strojem na dělení trubek REMS Cento, jako příslušenství. Vnější-/vnitřní odhrotovač trubek REMS REG 10–54 E na trubky Ø 10–54 mm, Ø ½–2⅛”, pro elektrický pohon strojem na dělení trubek REMS Cento.
 
Podpěry materiálu REMS Herkules
Výškově nastavitelné podpěry materiálu pro trubkyØ 6–115 mm, Ø ⅛–4” s kuľovým ložiskovým vedením pro otáčející se trubku.  Snadný pohyb materiálu všemy směry při otáčení, tahu a posuvu díky dvěma nerezovým ocelovým kuličkám, uloženým v plášti chráněném proti korozi. Robustní konstrukce, vhodná na stavbu. Pro transport a skladování lze rozložit. Voliteľně také na pevně stojící trubkové trojnožce s ochrannými kryty nebo s upínací svěrkou pro montáž na pracovní stůl REMS Jumbo.


alternativa ridgid

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In