antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Akku-Cento 22 V

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Akku-Cento 22 V

Lehký, mobilní kompaktní stroj. Univerzální na dělení a odhrotování trubek. Pro řemeslo a průmysl. Pro stavbu a dílnu. Li-Ion 22 V technologie. Pro akumulátorový a sít’ový provoz.

Univerzálně použitelný pro mnoho druhů trubek.
Ideální pro systémy s lisovanými tvarovkami
Pravoúhle, v souladu s požadavky
Bez třísek, žádné třísky v potrubním systému
Bez vnějšího otřepu, žádné poškození O-kroužku prostřednictvím vnějšího otřepu
Na sucho, bez poškození O-kroužku chladícími a mazacími látkami.
Rychle, bez ovlivnění materiálu trubky přehřátím.

Konstrukce
Kompaktní, mobilní akumulátorový stroj na dělení trubek k rychlému, pravoúhlému dělení bez vnějšího otřepu. Snadno ovladatelný a lehký, pohonná jednotka s akumulá to rem váží jen 17 kg. Stabilní, v krutu pevná litá konstrukce pro pravoúhlý řez. Lehké dělení trubek díky specielně vytvořenému řeznému kolečku. Poháněné řezné kolečko a přímočarý posuv pro rychlé dělení (Patent EP 1 782 904). Sílu šetřící posuv prostřednictvím pro uchopení výhodně umístěné posuvové páky a v jehlových ložiscích uloženého vřetena s trapézovým závitem. Řezné kolečko je díky omezení přestavovacího pohybu chráněno před kontaktem s opěrnými válečky. Praktická rukojeť k přenášení pro snadný transport. Připojení k pohonu vnějšího-/vnitřního odhrotovače trubek REMS REG 10 – 54 E. Pro pracovní stůl. Podstavec nebo pojízdný podstavec jako příslušenství, pro jednoduchou přepravu, optimální pracovní výšku a stabilní postavení. K ovládání pohonného stroje na zemi je možno dodat alternativní posuvovou páku.

Vodicí kladky
4 stabilní, v kuličkových ložiscích uložené vodicí kladky z kalené přesné ocelové trubky k otáčení dělených trubek s malým třením Ø 22–115 mm, Ø ¾–4", lichoběžníkově uspořádané, vyměnitelné. Není nutné provádět seřizování v celém pracovním rozsahu Ø 22–115 mm. Vodicí kladky z nerezové oceli jako příslušenství. Dělení trubek Ø 8–22 mm vložením dvou kusů trubek Ø 28 × 220 mm na vodicí kladky.

Pohon
Robustní, precizně v kuličkových a jehlových ložiscích uložené převody, pracující bez údržby. Výkonný akumulátorový motor 21,6 V, např. nerezavějící ocelovou trubku Ø 54 mm jen za 7 s. Ideální počet otáček 84 min-1 pro optimální rychlost dělení trubku. Bezpečnostní nožní spínač pro ergonomickou a bezpečnou práci.

Akumulátorový nebo síťový provoz
Li-Ion 22 V technologie. Vysoce zatížitelné akumulátory Li-Ion 21,6 V s kapacitou 5,0 Ah, pro dlouhou dobu chodu. Lehký a výkonný. Odstupňovaný ukazatel stavu nabití s barevnými LED. Rozsah pracovní teploty od – 10° do + 60 °C. Žádný paměťový efekt pro maximální výkon akumulátoru. Rychlonabíječka pro krátké doby nabíjení. Zdroj napětí 230 V/21,6 V pro síťový provoz 230 V namísto akumulátoru Li-Ion 21,6 V, jako příslušenství.

Řezná kolečka REMS
Špičková německá kvalita. Výkonovým parametrům REMS Akku-Cento 22 V a děleným materiálům přizpůsobená řezná kolečka s různou řeznou geometrií k rychlému dělení bez vnějšího otřepu. Speciálně kalená, z osvědčené, houževnaté REMS oceli na řezné čelisti, garantují dlouhou dobu životnosti.

Podpěra trubek
Podpěra trubek, výškově nastavitelná, pro trubky Ø 40–110 mm, Ø 1½ –4", při ovládání pohonné jednotky posuvnou pákou na podlaze. Snadný pohyb materiálu ve všech směrech během otáčení, tažení a posuvu díky čtyřem kuličkám z nerezové oceli uloženým v pouzdrech chráněných proti korozi. Bezpečné vedení dlouhých trubek díky použití několika podpěr trubek.

REMS odhrotovače trubek
Vnitřní odhrotovač trubek REMS REG 28 – 108 na trubky Ø 28 – 108 mm, Ø ¾ – 4", pro elektrický pohon strojem na dělení trubek REMS Cento, jako příslušenství. Vnější-/vnitřní odhrotovač trubek REMS REG 10 – 54 E na trubky Ø 10 – 54 mm, Ø ½ – 2⅛", pro elektrický pohon strojem na dělení trubek REMS Cento.

Označovací přístroj
Označovací přístroj k označení nástrčné hloubky tvarovek na trubkách, jako příslušenství.

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In