antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS CamSys Li-Ion S-Color 30 H Praktický kamerový inspekční systém

Od 40 300 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS CamSys Li-Ion S-Color 30 H Praktický kamerový inspekční systém

Super lehký, praktický kamerový inspekční systém pro nákladově výhodnou inspekci a analýzu poškození trubek, kanálů, komínů a jiných dutých prostor. S elektronickým počítáním metrů. Také na inspekci po vykonaných pracích číštění trubek a převzetí nových instalací nebo oprav. Dokumentaci snímků a videozáznamů na SD-kartě. Pro akumulátorový a síťový provoz. Li-Ion-technologie.

Výhoda systému
Jen jedna kontrolní jednotka s TFT-LCD-barevným displejem na připojení různých sad kamer a kabelů pro rozdílné nároky. Díky tomu je možné nákladově výhodné přezbrojení.
 
Konstrukce
Super lehký, dobře padnoucí do ruky. Použittelný všude, i na obzvlášť úzkých místech. Kontrolní jednotka je prostřednictvím spirálového spojovacího kabelu (až 2 m) propojená se sadou kamery a kabelu, oddělitelná pro intenzivní, jednoduché číštění sady kamery a kabelu. Použitelné různé sady kamery a kabelu. Násuvné šroubové přípoje pro výměnu sad kamery a kabelu a kontrolní jednotky bez nářadí. Pevný kufr pro kontrolní jednotku, napěťový napáječ / nabíječku jako příslušenství.
 
Kontrolní jednotka s TFT-LCD-barevným displejem
Kontrolní jednotka s 3,5 "barevným displejem s nejmodernější TFT-LCD-technologiou pro vynikající snímky a videa, 89 mm úhlopříčkou obrazovky, 320 × 240 Pixel. Obzvlášť lehká a dobře padnoucí do ruky, jen 0,4 kg. Pevný, nárazům odolný plastový kryt, chráněný před ostřikem vodou. Nejmenší rozměry: 172 × 111 × 58 mm. Tlačítka pro nastavení intenzity světla svítivých diod barevné kamerové hlavy. Plný obraz, 2-násobné zvětšení a možnost zrcadlového zobrazení. Zásuvka pro SD-kartu s pružinovým mechanizmem. Snímky a videozáznamy uložitelné do paměti SD-karty pro jednoduchou dokumentaci výsledků inspekce. Datum a čas záznamu jakož i hloubka zasunutí kamery mohou být volitelně uloženy do snímku a do videozáznamu. Během záznamu videa mohou být navíc zachyceny snímky, aniž by byl záznam videa narušený. Okamžité přehrání uložených záznamů nebo přenos z SD-karty na jiné přístroje. Během přehrávání uložených videozáznamů mohou být na barevném displeji kontrolní jednotky též dodatečně vytvořeny snímky z videozáznamu. USB port pro přímé spojení s PC nebo notebookem. Výstup na video Composite-Video PAL / NTSC pro přípojení externí obrazovky. Zdířka pro napěťový napáječ / nabíječku Li-Ion 100-240 V.
 
Akumulátorový a síťový provoz
Kontrolní jednotka s integrovaným akumulátorem Li-Ion 3,7 V, 2,5 Ah. Vysoko výkonná a lehká. Velká hustota energie pro cca. 2 hodiny nepřetržitého provozu. Zdroj napětí 100-240 V, 50-60 Hz, 13 W, proz místo akumulátoru s integrovanou nabíječkou Li-Ion, s elektronickou regulací. Žádný paměťový efekt pro maximální výkon akumulátoru.
 
Speciální barevná kamera s vysokým rozlišením
Speciální barevná kamera s vysokým rozlišením  Ø 25 mm s CMOS obrazovým senzorem a 8 ultra jasnými, bílými světelnými diodami (LED) s nastavitelnou intenzitou světla až do 330 mcd a koncentrovaným úhlem záření pro vynikající barevné snímky při rovnoměrně jasném osvětlení. Velmi nízká potřeba světla při velmi vysoké světelné citlivosti (0,5 Lux). Neměnná funkce zaostření (Fixfokus) a speciální objektív se 70 °-širokoúhlým objektivem, také pro rozeznání nejmenších detailů.
 
Vyměnitelné sady kamery a kabelu 
Sady kamery a kabelu  S-Color, skládajícího se ze speciální barevné kamery s volitelně 30 m posuvného kabelu Ø 5,4 mm, ohebného, ​​pro Ø 50-150 mm, v navíjecím bubnu s elektronickým počítaním metrů nebo 5 m posuvného kabelu Ø 3,6 mm, velmi ohebného, ​​pro malé průměry trubek a malé a těsné ohyby od Ø 40 mm, v kabelovém koši, s připojením pro kontrolní jednotku. Obzvlášť malá, zaoblená kamerová hlava Ø 25 mm, vodotěsná do 20 m (2 bar / 0,2 MPa/29 psi) a směrom k posuvnému kabelu zúžená, vysoce ohebná kluzná pružina, pro snadný posuv, též přes několik ohybů trubky. Kamerová hlava s pevným, vyměnitelným ochranným krytem z hliníku se vsazeným hledím z minerálního skla. Ohyby průchozí posuvný kabel s hybridnou technikou, s duší ze skleněných vlákem, datovými vedeními a plastovým opláštením, velmi pevný, pro dlouhou dobu životnosti. Robustní, práškovým lakem povlakovaný, dobře čistitelný kabelový koš. Navíjecí buben s otáčivým košem pro jednoduché nabíjení a odvíjení posuvného kabelu a integrovaným senzorem pro elektronické počítání metrů.
 
Vodící tělesa
Různá vodící tělesa pro větší průměry trubek, pevně aretovatelné na kamerovou hlavu, jako příslušenství.

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In