antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS CamSys Li-Ion S-Color 10 K Elektronický kamerový inšpekční systém

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS CamSys Li-Ion S-Color 10 K Elektronický kamerový inšpekční systém

Kamerová hlava Ø 25 mm
Pro trubky Ø (40) 50 – 150 mm (Kanály, komíny, jiné duté prostory)

Super lehký, praktický kamerový inspekční systém pro nákladově výhodnou inspekci a analýzu poškození trubek, kanálů, komínů a jiných dutých prostor. S elektronickým počítáním metrů. Také k inspekci po provedených pracích čištění trubek a k převzetí nových instalací nebo oprav. Dokumentace snímků a videozáznamů na SD-kartě. Pro akumulátorový a síťový provoz. 

Výhoda systému 
Jen jedna kontrolní jednotka s TFT-LCD-barevným displejem k připojení různých sad kamer a kabelů pro rozdílné nároky. Díky tomu je možné nákladově výhodné přezbrojení. 

Konstrukce 
Super lehký, dobře padnoucí do ruky. Použitelný všude, také na obzvláště úzkých místech. Kontrolní jednotka spojena 2 m propojovacím kabelem se sadou kamery a kabelu, oddělitelná k jednoduchému čištění sady kamery a kabelu. Použitelné různé sady kamery a kabelu. Násuvné šroubové přípoje pro výměnu sad kamery a kabelu a kontrolní jednotky bez nářadí. Pevný kufr pro kontrolní jednotku, napěťový napáječ/nabíječku a příslušenství. Kontrolní jednotka s TFT-LCD-barevným displejem Kontrolní jednotka s 3,5" barevným displejem s nejmodernější TFT-LCD-technologií pro vynikající snímky a videa, 89 mm úhlopříčkou obrazovky, 320  ×  240 Pixel. Obzvláště lehká a dobře padnoucí do ruky, jen 0,4 kg. Pevný, nárazům odolný plastový kryt, chráněný před ostřikem vodou. Nejmenší rozměry: 172  × 121  ×  58 mm. Tlačítka pro nastavení intenzity světla svítivých diod barevné kamerové hlavy. Plný obraz, 2-násobné zvětšení a možnost zrcadlového zobrazení. Zásuvka pro SD-kartu s pružinovým mechanismem. Snímky a videozáznamy uložitelné do paměti SD-karty pro snadnou dokumentaci výsledků inspekce. Datum a čas záznamu jakož i hloubka zasunutí kamery mohou být volitelně uloženy do snímku a do videozáznamu. Během záznamu videa mohou být navíc zachyceny snímky, aniž by byl záznam videa narušen. Okamžité přehrání uložených záznamů nebo přenos z SD-karty na jiné přístroje. Během přehrávání uložených videozáznamů mohou být na barevném displeji kontrolní jednotky také dodatečně vytvořeny snímky z videozáznamu. USB port pro přímé spojení s PC nebo notebookem. Výstup na video Composite-Video PAL/NTSC pro připojení externí obrazovky. Zdířka pro napěťový napáječ/nabíječku Li-Ion 100 – 240 V. 

Akumulátorový a síťový provoz 
Li-Ion technologie. Kontrolní jednotka s integrovaným akumulátorem Li-Ion 3,7 V, 2,5 Ah. Vysoce výkonná a lehká. Velká hustota energie pro cca. 2 hodiny nepřetržitého provozu. Napěťový napáječ/nabíječka 100 – 240 V, 50 – 60 Hz, 10 W, s USB-konektorem a USB-kabelem k propojení s napěťovým napáječem/ nabíječkou, laptopem nebo jiným napěťovým napáječem. Žádný paměťový efekt pro maximální výkon akumulátoru. 

Speciální barevná kamera s vysokým rozlišením 
Speciální barevná kamera s vysokým rozlišením Ø 25 mm s CMOS obrazovým senzorem a 8 ultra jasnými, bílými světelnými diodami (LED) s nastavitelnou intenzitou světla až do 1700 mcd a koncentrovaným úhlem záření pro vynikající barevné snímky při stejnoměrně jasném osvícení. Velmi nízká potřeba světla při velmi vysoké světelné citlivosti (0,1 Lux). Neměnná funkce zaostřování (Fixfokus) a speciální objektiv se 90°-širokoúhlým objektivem, také pro rozeznání nejmenších detailů. 

Vyměnitelné sady kamera a kabelu Sady kamery a kabelu 
S-Color, sestávající ze speciální barevné kamery s volitelně 30 m posuvného kabelu Ø 5,4 mm, ohebného, pro Ø 50 – 150 mm, v navíjecím bubnu s elektronickým počítáním metrů, 20 m posuvného kabelu Ø 4,5 mm, velmi ohebného, pro malé průměry trubek a malé a těsné ohyby Ø (40) 50 – 150 mm, v navíjecím bubnu s elektronickým počítáním metrů nebo 10 m posuvného kabelu Ø 4,5 mm s označením délky, velmi ohebného, pro malé průměry trubek a malé a těsné ohyby Ø (40) 50 – 150 mm, v kabelovém koši, s připojením pro kontrolní jednotku. Obzvláště malá, zaoblená kamerová hlava Ø 25 mm, vodotěsná do 20 m (0,2 MPa/2 bar/29 psi) a směrem k posuvnému kabelu zúžená, vysoce ohebná kluzná pružina, pro snadný posuv, také skrz několik ohybů trubky. Kamerová hlava s pevným, rychle vyměnitelným ochranným krytem z vysoce pevného polyakrylu se vsazeným hledím z minerálního skla. Ohyby průchozí posuvný kabel s hybridní technikou, s duší ze skleněných vláken, datovými vedeními a plastovým opláštěním, velmi pevný, pro dlouhou dobu životnosti. Robustní, práškovým lakem povlakovaný, dobře čistitelný kabelový koš. Navíjecí buben s otáčivým košem pro jednoduché navíjení a odvíjení posuvného kabelu a intergrovaným senzorem pro elektronické počítání metrů. 

Vodící tělesa 
Různá vodící tělesa pro větší průměry trubek, pevně aretovatelná na kamerovou hlavu, jako příslušenství. 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In