antprofitools.cz/rems
potrubárske dni v praheREMS akcia

Budoucnost lisování je zde! Poznejte nejmodernější lisovací kleště RIDGID

Bez nutnosti pravidelné servisní kalibrace, s novým tělem, novým osvětlením a bez omezené provozu - přichází nová řada lisovaček od RIDGID. Lisovací kleště RP 350 a RP 351 jsou vhodné na lisování až do 108 mm. Jsou menší, lehčí než jejich předchůdce a přicházejí s inovacemi, které ocení každý kdo lisuje hodně a pravidelně. Podívejte se na naši recenzi hlavních výhod Lisovačky RP 350 (pistolová verze).


Velké lisovací kleště / Lisovačky RIDGID RP 350 pro lisování mědi, plastohliník či uhlíkové oceli v setu s čeľusťami Obr. č. 1 - Budoucnost je tady! Krásná nové lisovací kleště RIDGID RP 350-C se síťovým napájením.

Bez servisu, bez starostí. Tak funguje moderní lisování lisovacích tvarovek

Nový bez uhlíkový motor zajišťuje, že lisovací kleště nepotřebují žádný servisní interval. Podle testů dokáže zalisovat přes 100 000 cyklů bez potřeby servisu. Pro ty, který lisují hodně a pravidelně, je to úžasná výhoda.

Díky novému motoru má Lisovačky RP 350 i menší, lehčí tělo a tlumenější zvuk. Pro srovnání je o 6cm kratší a o pár gramů lehčí než starší model RP 340.

Senzor pro sledování správného zalisování

Mějte jistotu správného zalisovanými trubky

Exkluzivní senzor tlaku, který sleduje každý jeden cyklus a potvrdí vám správné zalisování. Okamžitě tak zjistíte pokud není něco v pořádku. Ideální pro vás klid v duši.

Inteligentní generace - sledujte stav lisovaní

Je běžnou součástí nových strojů, že se výrobce snaží o lepší komunikaci mezi operátorem a strojem. Zabudované Bluetooth, díky kterému si umíte lis propojit se smartphonem a sledovat informace, jako například počet cyklů, historii lisování, polohu a jiné. To je skvělé pokud potřebujete při partiích sledovat kolik se s lisovacími kleštěmi pracuje nebo kdy a kde se použili.

Na zadní straně lisovacích kleští přibyl vylepšený ovládací panel, na kterém s vámi lisovací kleště komunikují. Od vybitého akumulátoru přes připojování na Bluetooth až po signalizaci špatně upnuté čelisti.

Ovládací panel lisovacích kleští RIDGID RP 350-C
Obr. č. 2 - Nový ovládací panel lisovacích kleští se signalizáciou
LED světlo na Lisovací kleště RIDGID RP 350-C
Obr. č. 3 - Nové LED osvětlení na lisu
Lisovací kleště RIDGID RP-350
Obr. č. 4 - RIDGID Lisovací kleště RP 350-C se síťovým napájením


Tělem a napájením vyhoví každému

Pracujete ve stísněných prostorách či při běžných rozvodech vody a plynu? Vyberte si pistolový model RP 350. Pracujete více nad hlavou a v pozicích? Možná vám bude více vyhovovat rovný model RP 351. Ať jste milovník rovných ale pistolových modelů, s RIDGID si najdete tu své oblíbené lisovací kleště.

Totéž platí i pří napájení. Lisovací kleště si umíte vybrat ve verzi se odpojitelných síťovým zdrojem (označené jako C) nebo s akumulátorem a nabíječkou v kufru (označené jako B).

Co je dobré to se nemění - nikdy!

Všechny vlastnosti, které jste na RIDGID lisovacích kleštích oceňovali, zůstaly zachovány.

  • Kompatibilita s MAKITA 18V akumulátorem (při RP 350),
  • Možnost použití REMS a Rothenberger standardních čelistí,
  • Signalizace špatně upnuté čelisti,
  • Signalizace správného zalisování,
  • Správná ergonomie a vyvážení kleští,
  • Otočná hlava – nyní až 360 ° bez omezení,
  • Ale i ACC automatický zpětný chod pístu.

Závěrem jen třeba dodat, že lisovací kleště jsou nabitá technologiemi, které ocení hlavně instalatéři, kteří lisují často. Stroj jim pomůže pracovat s menší námahou, rychleji a pohodlněji.

Zaujal vám některý z modelů lisů? Potřebujete vyskládat set i s čelisti? Nebo hledáte kompaktnější model? Oslovte nás a rádi vám poradíme s výběrem. Volejte na 774 043 048 nebo pište na info@antprofitools.cz.

RIDGID lisovací kleště RP 350-C (Síť 230V) s třemi čelistmi • NOVINKA Obr. č. 6 - RIDGID lisovací kleště RP 350-C (Síť 230V) • NOVINKA
RIDGID lisovací kleště RP 350-C (Síť 230V) s třemi čelistmi • NOVINKAObr. č. 7 - Lisovací kleště s MAKITA akumulátorem
Set lisovačky RIDGID RP 350-C s lisovacími čeľustami TH, V a príslušenstvom

Obr. č. 5 - Vše v jednom kufru: Lisovačka s 5 čelistmi, se síťovým zdrojů ale i akumulátorem Makita. Stále s dostatkem místa na drobné nářadí (řezák, kalibrátor)
ant inštalatérske a potrubárske náradie

Kontaktujte nás

Autorizovaný distributor ant Profitools s.r.o. - Kontaktujte nás a poradíme vám s výběrem instalatérského nářadí a potrubářskeho nářadí

ant Profitools s.r.o.
Potrubářské a instalatérské nářadí


Pŕíkop, 602 00 Brno
774 043 048
info@antprofitools.cz

 
E-mail Facebook Instagram Linked In