antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS SSM 315RF - Svářečka na tupo

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS SSM 315RF - Svářečka na tupo

Kompaktní, dobře transportovatelný vysoce výkonný stroj pro instalaci sanity, pokládku odpadních trubek, sanaci komínů PVDF trubkami. Na stavbu i do dílny.

Konstrukce
Kompaktní, robustní, vhodný pro použití na stavbách. Hmotnost s trubkovým podstavcem a pojízdným podstavcem 154kg.
- Základní tělo z litého hliníku
- Plovoucí zavěšení přístroje s topnými články pro svařování na tupo pro exaktní přizpůsobení se spojovaným plochám
- Elektrický hoblík pro planparalelní zpracování konců trubek
- Snadno pracující, v kuličkových ložiskách uložené vedení přístroje s topným článkem pro svařování na tupo a elektrického hoblíku
- Rychloupínací zařízení 
- Přítlačné zařízení, přehedná stupnice pro snadné odečítání přítlačného tlaku, svěrná rukojeť pro aretaci 
- Na sériově dodávaném trubkovém a pojízdném podstavci pro jistou polohu a snadný transport
 
Topný článek podle DVS
Deskový, planparalelní topný článek podle DVS. Elektrický topný článek uložený v legované slitině hliníku, odolné proti korozi, pro nepřímé předávání tepla. Kvalitní, trvalé povlakování teflonem zabraňuje zachytávání zbytků plastu a umožňuje bezproblémové čištění. Optimální rozdělení teplot a teplotní konstanta na celé užitkové ploše. 
 
Elektronické řízení teploty
Nastavitelná teplota 180-290 ° C, přednastaveno pro PE-trubky. Elektronická regulace teploty řídí nastavenou teplotu automaticky v rámci hranic předepsaných DVS. Kontrolka pro teplotu a síťová kontrolka.
 
Nastavení hoblíku
Elektrické hoblovací zařízení se speciálním univerzálním motorem se silným otočným momentem, 500 W, pro jednostranné a oboustranné planparalelní hoblování konců trubek podle DVS. Rychle do pozície nastavitelný hoblík s bezpečnostním vypínačem v odpovídající pracovní pozici. Uzavřená skříň hoblíku. Speciálně tvrzené a broušené nože hoblíku garantují snadné hoblování bez poskakování a rachocení.
 
Rychloupínací zařízení 
Stabilní rychloupínací zařízení z poniklované oceli, kompletně obepínající trubku, pro trubky Ø 315 mm. Vždy po 4 upínacích vložkách pro trubky Ø 90, 110, 125, 160, 200, 250 mm.  Možno dodat upínací vložky pro trubky Ø 140, 180, 280mm.
 
Podpěry trubek
Vícenásobně nastavitelné, snadno polohovatelné podpěry pro trubky Ø 315  pro podepření a snadné axiální nastavení trubek a tvarovek. Vždy 2 vložky podpěr pro trubky Ø 90, 110, 125, 160, 200, 250 mm. Možno dodat vložky potrubních podpěr na trubky Ø 140, 180, 280mm.

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In