antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Hurrican H nástroj na výrobu T-odboček

Od 15 860 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Hurrican H nástroj na výrobu T-odboček

Hospodárný ruční nástroj pro racionální výrobu T-odboček pro instalaci trubek bez tvarovek.
Tvrdé a měkké měděné trubky: Ø 10-22 mm, Ø ⅜ - ⅞; s ≤ 1,5mm

Výhoda systému
Pouze jeden druh vyhrdlovacích nástrojů pro REMS Hurricane H, REMS Hurricane a REMS Twist / Hurricane. Jednoduché, nákladově výhodné skladování. Nemůže dojít k záměnám. 
 
Přednost v úspoře nákladů
Žádné náklady na T-odbočky, skladování, obstarávání. Šetříte pájená místa, lisované spojení a pracovní čas. Zvýšená bezpečnost díky menšímu množství spojení.
 
Konstrukce
Kompaktní, praktickí, lehký. Použitelný kdekoliv, volně z ruky i na už položených trubkách. Vrtací hlava pro přesné navrtání bez jamky s každou běžnou vrtačkou, doraz hloubky vrtání odpovídající velikosti T-odbočky. Omezení hloubky zasunutí odbočkové trubky kvůli možnému zúžeí průřezu vytvořením výstupků. Praktické přidržovací kleště pro fixaci držáku nástrojů na trubce.
 
Vyhrdlovací nástroje
Speciální konstrukce vyhrdlovacích nástrojů umožňuje rovnoměrné, centrické vyhrdlování bez otřepů a vrubů. Díky tomu není potřeba vykonávat žádné další následné operace.
 
Pohon
Pohon běžnou ráčnou s klíčem 11 nebo klíčem na šroubky. Dovybavení na elektrické ruční vyhrdlovače dokoupením pohonné jednotky REMS Twist / Hurricane.

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In