antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS Unimat 75 průmyslový závitořez

Od 524 880 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +4212/60103721

REMS Unimat 75 průmyslový závitořez

Poloautomatický vysoce výkonný stroj k ekonomickému řezání šroubových a trubkových závitů. Pro průmyslovou výrobu, pro dílny pracující s kovem, instalaci.

Princip práce
Stojící materiál – otáčející se závitořezná hlava.
 
Konstrukce
Kompaktní, robustní konstrukce na trvalý chod. Závitořezná hlava s přebrousitelnými tangenciálními hřebínkovými závitořeznými čelistmi v samovystřďovacím systému držáků. Po lehkém naříznutí pomocí posuvné páky a převodu ozubnice samostatný posun závitořeznej hlavy (žádný vodící závit). Svařený, stabilní podstavec stroje s bohatě dimenzovaným prostorem na olej a velkou, vyjímatelnou zásuvkou na třísky.
 
Pohon
Nezničitelný planetový převod s dutým centrálním kolem pro dlouhé závity. Osvědčený, speciálně na řezání závitů určený přepólovatelný trojfázový motor, se silným tahem, s dutou hřídelí, 2000/2300 W, s ochranou proti přetížení. Přepínač na změnu otáčení na výrobu levých a pravých závitů. Vysoká pracovní rychlost, otáčky závitořeznej hlavy 70 a 35 ¹/min.
 
Upínací zařízení
Stabilní, proti tlaku odolné, samovystreďovací univerzální sklíčidlo pro celý rozsah upínání se speciálně ozubenými a kalenými upínacími čelistmi. Volitelně manuálne upínání nebo olejovo hydraulicko-pneumatické s ovládaním nožním spínačem  (tlak 6 bar). 
 
Zvláštní upínací čelisti
Pro tažený materiál, závrtné šrouby, šestihranné šrouby a trubkové spojky a vsuvky, jako příslušenství.
 
Automatické mazání a chlazení
Robustní, osvědčená, elektrická pumpa na olej s vysokým čerpacím výkonem. Dostačující zásobení závitořezným olejem zaručuje čistý závit a delší životnost závitořezných čelistí, převodů a motoru.
 
Univerzální automatická závitořezná hlava
Pouze jedna univerzální automatická závitořezná hlava pro všechny druhy závitů.  Jemné nastavení průměru závitu pomocí vřetena se stupnicí. Závitořezná hlava se automaticky zavírá a otvírá při dosažení nastavené délky závitu. Všechny závity je možné řezat v rámci jednoho pracovního chodu. Kopírovací zařízení pro kónické závity. Místo výměny řezacích sad ještě racionálnější práce pomocí rychlovyměnitelných univerzálních automatických závitořezných hlav.
 
Závitořezné čelisti
Osvědčené přebrousitelné REMS tangenciální hřebínkové závitořezné čelisti, s optimální geometrií břitu, garantují super snadné nařezávání, lehké řezání závitu a čisté závity. Hřebínkové závitořezné čelisti z velmi odolné, zvlášť kalené speciální nástrojové oceli pro materiály do 500 N/mm². HSS hřebínkové závitořezné čelisti pro těžko třískově obrobitelné materiály nad 500 N/mm². Hřebínkové závitořezné čelisti jsou uchyceny ve speciálním systému držáků. Závitořezné čaelisti a držák tvoří řezací sadu.
 
Řezání závitů na hřebínkové betonářeské oceli
Speciální hřebínkové čelisti M 24–27 HSS a M 30–33 HSS s dodatečnou, broušenou plochou pro naříznutí, pro řezání závitů na hřebínkové betonářské oceli. Pohon prostřednictvím REMS Unimat 75 s olejovo hydraulicko-pneumatickým svěrákem, pro vysoký upínací tlak.
 
Závitořezné oleje
REMS Sanitol a REMS Spezial. Vyvinuty speciálně na řezání závitů. Vyznačují se veľmi vysokými mazacími a chladícími účinky. Bezpodmínečně nutné na dosažení čistého závitu a zajištění delší životnosti závitořezných čelistí, nástrojů a strojů.
 
Výroba vsuvek
Racionálně se zvláštními upínacími čelistmi 1/16 –1¼”  nebo s automatickým vnitřním upínáním s REMS Nippelfix ½–2½” nebo s manuálním vnitřním upínáním s REMS Nippelspanner ⅜–2” .
 
Podpěry materiálu 
Výškově nastaviteľné podpěry materiálu REMS Herkules a REMS Herkules Y.

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha