antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Twist Set elektrický rozšiřovač měděných trubek

Od 30 940 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Twist Set elektrický rozšiřovač měděných trubek

Kompaktní elektrický nástroj se silným výkonem na racionální rozšiřování měkkých a tvrdých trubek za studena pro instalaci bez tvarovek.

Rozšiřování: Tvrdé a měkké měděné trubky: Ø 12-22 mm, Ø ⅜ - ⅞; s ≤ 1mm

Přednost v úspoře nákladů
Žádné náklady na žíhání tvrdých měděných trubek, na odhrotování a čištění, na tvarovky, skladování, obstarávání. Šetříte pájená místa, pájecí materiál a pracovní čas. Zvýšení bezpečnosti díky menšímu množství spojení trubek. Zpracování zbytků trubek na objímky.
 
Konstrukce
Kompaktní, robustní, vhodný pro použití na stavbách. Jednoduchá a rychlá práce volně z ruky, ve svěráku nebo na pracovním stole. Žádné nastavování. V rozšiřovacích nástrojích integrovaný svěrák pro bezpečnou podporu otáčivého momentu v obou směrech.
 
Pohon
Osvědčená pohonná jednotka se šestihranným unášečem. Enormně silná. Dobře padnoucí do ruky, lehká, jen 2 kg. Na použití kdekoliv, volně z ruky, i na položených trubkách. Robustní převody nevyžadující údržbu s bezpečnostnou kluznou spojkou. Univerzální motor, 620 W, s extra silným otočným momentem při pravém a levém běhu s nízkými otáčkami. Plynulé, elektronické řízení otáček. Otáčky jsou plynule řízené přeměnným tlakem na bezpečnostní spínač v rozsahu od 0 do 550 ¹ / min (spínač, kterým se "přidává plyn").
 
Rozšiřovací nástroje
Pro každou velikost trubky rychle vyměnitelný rozšiřovací nástroj s rotujícím rozšiřovacím trnem pro jednoduché rozšiřování nezatěžující materiál. Normově odpovídající, extra dlouhá objímka bez žíhání za několik sekund. 

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In