antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS Turbo K + ZDARMA pilový Kotuč na podstavec

Od 29 914 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +4212/60103721

REMS Turbo K + ZDARMA pilový Kotuč na podstavec

Kompaktní, mobilní, univerzálně použitelná kotoučová pila na kovy, pro instalaci, dílny pracující s kovem a průmysl. Pro stavbu i do dílny.

Konstrukce

Kompaktní, robustní, vhodná na použití na stavbách. Malé rozměry. Praktická, snadno přenosná, kompletní váží jen 22 kg. Automatické zařízení na chlazení a mazání. Snadné řezání díky výhodnému účinku páky. Rychlá výměna pilového kotouče. Přesné řezání na rozměr.
 
Univerzální svěrák
 
Robustní, lehko ovladatelný univerzální svěrák se stabilním upínacím vřetenem a dostatečně dimenzovanou upínací pákou pro lehké, bezpečné sevření materiálu. Sériově s upínacím nástavcem na tenkostěnné trubky. Rychlé nastavení úhlu pokosu pomocí dobře čitelné stupnice a svěrné páky. Jednoduchý, stabilní délkový doraz. 
 
Pohon

Robustní, v jehlových a kuličkových ložiskách precizně uložené převody, nevyžadující žádnou údržbu. Osvědčený univerzální motor, 1200 W. Silný jako medvěd, rychlý tah, např. 2” ocelovou trubku jen za 5 s. Ideální počet otáček 115 ¹/min pro rychlé a klidné řezání.
 
REMS pilové kotouče

Německá špičková kvalita. Výkonovým hodnotám REMS Turbo K na řezání nerezových ocelových trubek přizpůsobený REMS pilový kotouč na kovy HSS 225×2×32, 120 zubů. Speciálně jemně ozubený, kalený a broušený. Pre lehké a přesné řezání. Pro řezání nerezových ocelových trubek přizpůsobený REMS pilový kotouč na kovy HSS 225×2×32, 220 zubů. Speciálně jemně ozubený, kalený a broušený. Pro ještě delší životnost REMS pilový kotouč na kovy HSS-E (legovaný kobaltem) 225×2×32, 220 zubů. Speciálně jemně ozubený, kalený a broušený.

Mazací a chladící oleje
REMS Sanitol a REMS Spezial. Velmi vysoké mazací a chladící účinky. Bezpodmínečně nutné pro čistý řez, delší životnost pilových kotoučů a delší životnost stroje.
 
Podpěra materiálu REMS Herkules
Výškově nastavitelná podpěra materiálu s kulovým ložiskovým vedením pro otáčející se a stabilní trubkový a tyčový materiál. Lehký pohyb materiálu všemi směry při otáčení, tahu a posuvu díky dvěma nerezovým ocelovým kuličkám, uloženým v plášti chránícím proti korozi. Robustní konstrukce, vhodná na stavbu. Pro transport a skladování je možno rozložit. Volitelně také na pevně stojící trubkové trojnožce nebo s upínací svorkou na montáž na pracovní stůl REMS Jumbo.

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha