antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Turbo Cu-INOX Kotoučová pila pro řezání bez výhonků

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Turbo Cu-INOX Kotoučová pila pro řezání bez výhonků

Kompaktní přenosná kotoučová pila na trubky na kolmé a rychlé řezání prakticky bez otřepů. Ideální na nerezové ocelové trubky a měděné trubky systémů s lisovanými tvarovkami. Pro stavbu i do dílny.

Ideální pro systémy s lisovanými tvarovkami
Odpovídá požadavkům:
Suché řezání - nedochází proto k poškození O-kroužku mazivem,
Minimum otrepov -  díky paralelnímu svěráku,
Optimální řezná rychlost  - zabraňuje deformaci přehřátím materiálu, ze kterého je trubka vyrobená. 
 
Konstrukce
Kompaktní, robustní, vhodná na použití na stavbách. Malé rozměry. Praktická, snadno přenosná, váží jen 17 kg. Snadné řezání díky výhodnému účinku páky. Rychlá výměna pilového kotouče. Přesné řezání na rozměr. Označní úrovně pilového kotouče na ochranném krytu pilového kotouče. Připojení k pohonu vnějšího / vnitřního odhrotovače trubek REMS REG 10–54 E.
 
Univerzální paralelní svěrák
Robustní, snadno ovladatelný univerzální paralelní svěrák na řezání téměř bez otřepů. Oba konce trubky zůstávají při řezání pevně sevřeny. Jednoduché, pevné  sevření i tenkostěnných trubek pomocí vertikálně nakloněných spodních tažných čelistí. Pro obě strany svěráku jen jedno stabilní upínací vřeteno s dostatečně dimenzovanou upínací pákou pro rovnoměrné, pevné sevření materiálu, dosaženého minimální silou. 
 
Pohon
Robustní, v jehlových a kuličkových ložiskách precizně uložené převody, nevyžadující žádnou údržbu. Osvědčený univerzální motor, 500 W. Se silným tahem, např. nerezovou ocelovou trubku Ø 22 mm jen za 4 s. Ideální počet otáček 60 ¹/min pro optimální řeznou rychlost a klidné řezání.
 
REMS pilové kotouče
Německá špičková kvalita. Výkonovým hodnotám REMS Turbo Cu-INOX na řezání nerezových ocelových trubek přizpůsobený REMS pilový kotouč na kovy HSS 225×2×32, 220 zubů. Speciálně jemně ozubený, kalený, broušený. Pro lehké a přesné řezání. Dlouhá životnost. REMS pilový kotouč na kovy HSS-E (legovaný kobaltem) 225×2×32, 220 zubů, pro ještě delší životnost. Speciálně jemně ozubený, kalený a broušený.
 
Vnější-/Vnitřní odhrotovač trubek
Vnější-/vnitřní odhrotovač trubek REMS REG 10–54 E na trubky Ø 10–54 mm, Ø ½– 2⅛”, pro elektrický pohon kotoučovou pilou na trubky REMS Turbo Cu-INOX.
 
Podpěra materiálu REMS Herkules

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In