antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS Solar-Push K 60 plnící čerpadlo

Od 17 736 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Solar-Push K 60 plnící čerpadlo

Elektrická plnící a proplachovací jednotka k jednoduchému a rychlému plnění, proplachování a odvzdušňováí, proplachování a odvzdušňování uzavřených systémů. Ideální pro solární zařízení, geotermální zařízení, podlahové a plošné stěnové topení. 

Výhoda systému

Plnění, proplachování a odvzdušňování v jednom pracovním cyklu. Ideální pro solární zařízení, geotermální zařízení, podlahové a plošné stěnové topení. Vhodná i pro plnění nádob.
 
Konstrukce
Vysocevýkonná elektrická plnící a proplachovací jednotka na stabilním, pojízdném podstavci z ocelových trubek pro pevné stání. 2 veľké, vzduchem plněné pneumatiky na snažší přepravu na drsném povrchu staveniště. Praktický držák hadice. Nízka hmotnost, jen 19 kg. Stabilní plastový zásobník pro 30 l náplně, z UV-odolného PE, s ukazatelem množství, odpojiteľný, pro snadné číštění, s veľkým otvorem pro lehké plnění. Praktický šroubovací uzávěr na rychlé otevření a uzavření. Přípoj zpětného toku ¾” s ponornou trubkou zabraňuje zpěnění plnícího média při vstupu do plastové nádoby. Uzavírací kohout pro snadné čištění a jednoduchou výměnu plastového zásobníku při použití odlišných plnících médií. Proti vysokým teplotám odolná spojovací hadice mezi plastovým zásobníkem a čerpadlem. Jemný filtr v sacím vedení s veľkým průzorem, pro snadné rozeznání zůstávajícího vzduchu v oběhu a též vyloučených nečistot, např. otřepů, zůstatků po pájení a svařování. 
 
REMS Solar-Push K 60
Samoodsávající lamelové čerpadlo na sucho se speciálními lamelami, vhodné pro různá plnící média, např. teplovodivé tekutiny, nemrznoucí směsi, vodu, vodnaté roztoky, emulze. S ověřeným, silným kondenzátorovým motorem s tichým chodem, 860 W, spínačem zapnuto/vypnuto. Veľké plnící množství ≤ 36 l/min k rychlému plnění, účinnému proplachovávání a odvzdušňování uzavřených systémů a na plnění nádob. Ventil na uvolnění tlaku pro snadné snížení tlaku v tlakové hadici po ukončení práce, jako příslušenství. Pro dlouhodobé zatížení ≤ 60°C. 2 ks pružných tkaných EPDM hadic ½” T60 (syntetický kaučuk) pro tlakové a zpětné vedení, každá 3 m dlouhá, se šroubovými přípoji ¾”, odolné teplotám ≤ 60°C.
 
Obsáhlé příslušenství
Uzavírací ventil pro uzavření tlakového a zpětného vedení , např. při přepravě. Jemný filtr se sáčkem jemného filtru 70 μm, sestávající se ze šroubovacího uzávěru s připojením zpětného vedení pro zpětné vedení s přípojkou ¾”, adaptéru a sáčku jemného filtru 70 µm, nebo jemný filter s vložkou jemného filtru 50 μm, vymývateľný, s veľkou nádobou na zachycení nečistot, pro zpětné vedení s přípojkou ¾”, na proplachování podlahových topení /stěnových topení a na odstraňování nánosů kalů. Vratný ventil směru proudění komplet s tkanou hadicí z EPDM ½” T100, na proplachování podlahových topení /stěnových topení a na efektivní odstraňování nánosů kalů prostřednictvím tlakových rázů (pulzů) při změně směru proudění. Vratný ventil k alternativnímu odsávání plnícího média z dalšího zásobníku, např. při větších plnících množstvích.

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha