antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS REMS Turbo Cu-INOX Super-Pack + ZDARMA pilový Kotouč a podstavec

Od 32 615 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS REMS Turbo Cu-INOX Super-Pack + ZDARMA pilový Kotouč a podstavec

Kompaktní, přenosná kotoučová pila na trubky na kolmé a rychlé řezání prakticky bez otřepů. Ideální na nerezové ocelové trubky a měděné trubky systému s lisovanými tvarovkami. Na stavbu i do dílny. 

Nerezové ocelové trubky, měděné trubky a jíné materiály:Ø ≤ 76 mm
REMS Pilový kotoučØ 225mm
Ideální pro systémy s lisovanými tvarovkami
Odpovídá požadavkům:
Suché řezání, nedochází proto k poškození O-kroužku mazivem. Minimum otřepů díky paralelnímu svěráku. Optimální řezná rychlost zabraňuje deformaci přehrážím materiálu, z kterého je trubka vyrobená.
 
Konstrukce
Kompaktní,robustní, vhodná na použití na stavbách. Malé rozměry. Praktická, lehce přenosná, váží jen 17 kg. Lehké řezání díky výhodnému účinku páky. Rychlá výměna pilového kotouče. Přesné řezání na rozměr. Označení úrovně pilového kotouče na ochranném krytu pilového kotouče. Připojení k pohonu vnějšího-/vnitřního odhrotovače trubek REMS REG 10–54 E.
 
Univerzální paralelní svěrák
Robustní, lehce ovladatelný univerzální paralelní svěrák na řezání téměř bez otřepů. Oba konce trubky zůstávají při řezání pěvně sevřené. Jednoduché, pevné s sevření i tenkostěnných trubek pomocí vertikálně nakloněných spodních tažných čelistí. Pro obě dvě strany svěráku jen jedno stabilní upínací vřeteno s dostatečně dimenzovanou upínací pákou pro rovnoměrné, pevné sevření materiálu, dosáhnutého minimální silou.
 
Pohon
Robustní,v jehlových a kuličkových ložiscích precizně uložené převody, nevyžadující žádnou údržbu. Osvědčený univerzální motor, 500 W. Se silným tahem, např. nerezovou ocelovou trubkou Ø 22 mm jen za 4 s. Ideální počet otáček 60 ¹/min pro optimální řeznou rychlost a klidné řezání. 
 
REMS pilové kotouče
Nemecká špičková kvalita.Výkonovým hodnotám REMS Turbo Cu-INOX na řezání nerezových ocelových trubek přizpůsobený REMS pilový kotouč na kovy HSS 225×2×32, 220 zubů. Speciálně jemné ozubený. kalený a broušený. Pro lehké a přesné řezání. Dlouhá životnost. REMS pilový kotouč na kovy HSS-E (legovaný kobaltom) 225×2×32, 220 zubů, pro ještě delší životnost.
 
Vnější-/Vnitřní odhrotovač trubek
Vnějšá-/vnitřní odhrotovač trubek REMS REG 10–54 E na trubky Ø 10–54 mm, Ø ½– 2⅛”, pro elektrický pohon kotoučovou pilou na trubky REMS Turbo 
Cu-INOX.
 
Podpěra materiálu REMS Herkules

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha