antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS Python Hydraulická ohýbačka trubek

Od 34 975 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Python Hydraulická ohýbačka trubek

Robustní hydraulická ohýbačka trubek k rozměrově přesnému ohýbání trubek do 90 °. Pro dílnu, stavbu, opravy.

Ocelové trubky EN 10255 (DIN 2440) - Ø ⅜-2"
Vstvené trubky - Ø 32-75mm

Univerzální použití
Pro zámečnické práce, v sanitární a topenářské technice, jakož i ve strojírenství a stavbě zařízení. Znamenitě vhodná na ocelové trubky DIN EN 10255 (DIN 2440) a na vrstvené trubky systémů s lisovanými tvarovkami.
 
Výhoda systému
Jen jeden pohon ohýbačky pro celý pracovní rozsah do Ø 2 ", Ø 63 mm. Proto jednoduché, nákladově výhodné skladování. Žádná možnost záměny.
 
Přednost v úspoře nákladů
Ohýbačka je díky úspoře tvarovek už po několika ohybech amortizována. Žádné náklady na tvarovky, skladování, obstarávání. Úspora svařovaných spojů, lisovaných spojů a pracovního času. Vyšší bezpečnost díky menšímu množství potrubních spojení.
 
Konstrukce
Robustní, kompaktní ohýbačka trubek s uzavřeným, údržbu nevyžadujícím hydraulickým systémem. 2 držáky kluzných válečků pro vysokou pevnost a přesnost při ohýbaní. Výklopný vrchní držák kluzných válečků pro snadné vložení a vyjmutí trubky, s označenými polohami pro nastrčení kluzných válečků odpovídajících ohýbaným velikostem trubek, s úhlovou stupnicí 0 až 90 °. Všude okamžitě použitelná. Žádné nastavování. Jednoduchá, snadná, rychlá práce, např. 90 ° ohyb Ø 63mm jen za 60 s.  3-nohý podstavec jako příslušenství.
 
Ohýbací segmenty a kluzné válečky
Ohýbací segmenty St na ocelové trubky, tvarově a tlakově stabilní, z vysoce pevné tvárné litiny. Ohýbací segmenty V na vrstvené trubky, tvarově a tlakově stabilní, z na krut pevného hliníkového kokilového odlitku. Označení na každém segmente pro rozměrově přesné ohýbání. Optimální sladění ohýbacích segmentů a kluzných válečků zaručuje materiálu vyhovujíce ohýbání bez tvorby trhlin a vrásek. Vysoce pevné kluzné válečky pro podporu posuvového tlaku s minimem tření. Rychlá výměna ohýbacích segmentů a kluzných válečků díky jednoduchému nástrčnému systému.
 
Pohon
Hydraulická pohonná jednotka s hydraulickým válcem z vysoce kvalitní válcované hydraulické trubky. Ochrana proti přetížení hydraulického posuvu v nejpřednější poloze pístu pro bezpečnou práci. Ergonomicky vytvořená posuvová páka pro sílu šetřící vytvoření tlaku s ruční hydraulickou pumpou. Žádné nebezpečí uskřípnutí díky omezení konečné polohy páky posunu, pro vysokou pracovní bezpečnost. 

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha