antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Power-Press XL ACC elektrická lisovačka

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Power-Press XL ACC elektrická lisovačka

Lisování do Ø 110 mm v jen jedné pracovní operaci.
Super rychlé, např. Geberit Mapress EDELSTAHL Ø 108 mm jen za 15 s.

Elektrohydraulický radiální lis s nuceným chodem k výrobě lisovaných spojení Ø 10 – 108 (110) mm, Ø ⅜ – 4".K pohonu REMS lisovacích kleští/lisovacích kroužků/lisovacích kroužků XL a vhodných lisovacích kleští/lisovacích kroužků jiných výrobců. Také pro Geberit Mapress C-STAHL, EDELSTAHL, KUPFER v instalaci pitné vody a topení do Ø 108 mm. Otočné uchycení lisovacích kleští s automatikým zajištěním. Kompletní sortiment REMS lisovacích kleští/lisovacích kroužků/lisovacích kroužků XL pro všechny běžné systémy s lisovanými tvarovkami.

REMS lisovací kroužky XL (PR-3S)

např. pro systémy s lisovanými tvarovkami Geberit Mapress C-STAHL, EDELSTAHL, KUPFER v instalaci pitné vody a topení Ø 64,0 – 108,0 mm. Vysoce zatížitelné lisovací kroužky XL (PR-3S) a mezikleště Z6 XL z kované a zvláště tvrzené speciální oceli. Lisovací obrysy REMS lisovacích kroužků XL (PR-3S) jsou specifické pro daný systém a odpovídají lisovacím obrysům příslušných systémů s lisovanými tvarovkami. díky tomu bezvadné, systému odpovídající, bezpečné lisování.


Nejširší sortiment lisovacích kleští v naší nabídce. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější lisovacích kleští pro efektivní práci.
Získejte nabídku šitou na míru.

Kontaktujte nás na info@antprofitools.cz


REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In