antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS Power-Press ACC Basic-Pack elektrické lisovací kleště

Od 29 976 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Power-Press ACC Basic-Pack elektrické lisovací kleště

REMS Power-Press elektrohydraulický radiální lis

Univerzální praktické lisovací kleště s vypínacím signálem na výrobu lisovaných spojů všech běžných systémů s lisovanými tvarovkami.

Výhoda systému
Jen jeden druh lisovacích kleští pro všechny radiální lisy REMS (kromě REMS Mini-Press ACC) a vhodné radiální lisy jiných výrobců. Všechny * označené lisovací kleště mají další připojení (Patent EP 1 223 008, Patent US 6,739, 172) a sedí také do ručního radiálního lisu REMS Eco-Press. Díky tomu jednoduché, nákladově výhodné skladování. 

Lisovací kleště pro všechny běžné systémy
Kompletní sortiment REMS lisovacích kleští pro všechny běžné systémy s lisovanými tvarovkami. Vysoce zatížitelné lisovací kleště z kované a zvlášť kalené speciální ocele. Lisoací obrysy lisovacích kleští REMS jsou specifické pro daný systém a zodpovídají lisovacím obrysům daného systému s lisovacími tvarovkami. Díky tomu bezchybné, systému zodpovídající, bezpečné lisování.

Konstrukce
Kompaktní, robustní, vhodné pro použití na stavbách. Malé rozměry, úzký tvar, pohonný stroj váží jen 4,7 kg. Díky tomu použitelný kdekoli, volně z ruky, nad hlavou, v úzkých místech. Optimální rozložení hmotnosti pro ovládání jednou rukou. Ergonomicky vytvořené tělo přístroje s prohlubněmi pro uchopení. Otočné uchycení lisovacích kleští. Bezpečné usazení lisovacích kleští díky automatickému zajištění. I pro vhodné lisovací kleště / lisovací oka jiných výrobců. 
 
Lisovací cyklus v pulzním provozu s ACC
Pro pracovní, funkční a provozní bezpečnost. Automatický zpětný chod po ukončeném lisovacím cyklu (nucený chod). 

Pohon
Tunové posuvná a lisovací síla pro v sekundě hotové, bezchybné lisované spojení. Výkonný elektrohydraulický pohon s osvědčenými univerzálním motorem 450 W, robustní platenovou převodovkou, mimoosým pístovým čerpadlem a kompaktním vysocevýkonným hydraulickým systémem. Bezpečnostní spínač.

Nejširší sortiment lisovacích kleští v naší nabídce. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější lisovacích kleští pro efektivní práci.
Získejte nabídku šitou na míru.

Kontaktujte nás na info@antprofitools.cz


REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha