antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Nano řezák trubek

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Nano řezák trubek

Výkonné, snadno ovladatelné elektrické nářadí pro dělení trubek. Pro použití na stavbě a v dílně.
Trubky systémů s lisovanými tvarovkami: z nerezavějíci oceli, c-oceli o Ø 12-28 mm
Měděné trubky: Ø 10 - 35 mm
Vrstvené trubky: Ø 10 - 40mm

Ideální pro systémy s lisovanými tvarovkami
Pravoúhle, v souladu s požadavky. 
Bez třísek, žádné třísky v potrubním systému.
Bez vnějšího otřepu, žádné poškození O-kroužku prostřednictvím vnitřního otřepu.
Na sucho, žádné poškození O-kroužku prostřednictvím mazací látky.
Rychle, bez ovlivněním materiálu trubky přehřátím.
 
Konstrukce
Mobilní, elektrický řezák trubek k rychlému, pravoúhlému dělení bez vnějšího otřepu. Snadno ovladatelný a lehký, jen 1,9 kg. Též k připevnění na pracovní stůl nebo do svěráku. Stabilní, proti krutu odolná hliníková konstrukce pro pravoúhlý řez. Snadné dělení trubek díky specielně vytvořenému řeznému kolečku. Poháněné řezné kolečko pro rychlé dělení. Sílu šetřící posuv prostřednictvím ergonomicky vytvořené páky posuvu. Řezné kolečko je díky omezení přestavovacího pohybu chráněné před kontaktem s opěrnými válečky.
  
Podpěra trubky
3 stabilníé, specielně přizpůsobené opěrné válce z vytvrzené přesné oceli k přenosu otáčení dělených trubek s minimem tření. Není nutné žádné nastavování v celém pracovním rozsahu Ø 10–40 mm.  
 
Pohon
Robustní, precizně v kuličkových a jehlových ložiscích uložené převody, pracující bez údržby. Osvědčený stejnosměrný motor 230 V, 130 W. Výkonný, např. měděnou trubku Ø 22 mm jen za 3 s. Ideální otáčky 130 ¹/min pro optimální rychlost dělení materiálu. Bezpečnostní spínač.
 
Řezná kolečka REMS
Špičková německá kvalita. Výkonovým parametrům REMS Nano a děleným materiálům přizpůsobená řezná kolečka s různou řeznou geometrií na rychlé dělení bez vnějšího otřepu. Speciálně kalená, z osvědčené, houževnaté REMS oceli na řezné čelisti, garantují dlouhou dobu životnosti.
 
Podpěry materiálu REMS Herkules
Výškově nastavitelné podpěry materiálu pro trubky Ø ⅛–4” s kulovým ložiskovým vedením pro otáčející se trubku. Snadný pohyb materiálu všemi směry při otáčení, tahu a posuvu díky dvěma nerezovým ocelovým kuličkám, uloženým v plášti chráněném proti korozi. Robustní konstrukce, vhodná na stavbu. Pro transport a skladovaní lze rozložit. Volitelně také na pevně stojící trubkové trojnožce s ochrannými kryty nebo s upínací svěrkou pro montáž na pracovní stůl REMS Jumbo.

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In