antprofitools.cz/rems

REMS MSG 125 EE - Polyfuzní svářečka

  • REMS MSG 125 EE - Polyfuzní svářečka
Zde naleznete video, pokud bude k dispozici.
Prospekt
Katalog
Manuál
Díly
Předvedení
Název Kód Obrázek Cena bez DPH Cena s DPH Množství
REMS MSG 125 EE Polyfuzní svářečka 256320 REMS MSG 125 EE Polyfuzní svářečka 16900kč 20449kč
obsahuje: Polyfuzní svářečka; odkládací stojan; držák pro upevnění v horizontální a vertikální poloze; šestihranný klíč;

REMS MSG 125 EE - Polyfuzní svářečka

Vysoce výkonné elektrické přístroje pro racionální svařování tvarovek. Použitelné kdekoliv, volně z ruky nebo na pracovním stole. 
Plastové trubky a tvarovky z PB, PE, PP, PVDF: Ø 16-125mm

Konstrukce
Praktická, lehká. Volně z ruky nebo na pracovním stole. Sériově s odkládacím stojanem a držákem na pracovní stůl pro upevnění přístroje v horizontální nebo vertikální poloze (držák na pracovní stůl není pro MSG 25). 
 
Topný článek podle DVS
Deskový, planparalelní topný článek podle DVS. Elektrický topný článek uložený v legované slitině hliníku, odolné proti korozi, pro nepřímé předávání tepla.Topná hrdla a objímky podle DVS, snadno vyměnitelné. Kvalitní, trvalé povlakování teflonem zabraňuje zachytávání zbytků plastu a umožňuje bezproblémové čištění. Optimální rozdělení teplot a teplotní konstanta na celé užitkové ploše. Upevňovací šrouby z nerezové oceli.
 
Teplota a regulace teploty
Volitelně
- Nastavitelná teplota 180-290 ° C, přednastaveno pro PP-trubky na 260 ° C, s elektronickou regulací teploty s velmi úzkou tolerancí (EE) nebo 
- Napevno nastavenou teplotou pro PP-trubky na 260 ° C, s mechanickou regulací teploty s tolerancí + / - 10 ° C (FM).
Elektronická a mechanická regulace teploty reguluje nastavenou teplotu automaticky v rámci hranic předepsaných DVS. Kontrolka pro teplotu a síťová kontrolka. 
REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Recenze

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší