antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Mini-Press 22V ACC Li-Ion akumulátorový radiální lis + 3 lisovací kleště MINI do 35 mm ZDARMA

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Mini-Press 22V ACC Li-Ion akumulátorový radiální lis + 3 lisovací kleště MINI do 35 mm ZDARMA

MENŠÍ!RYCHLEJŠÍ! VÝKONNĚJŠÍ!
Univerzálníd o průměru 40 mm. Super lehký, malý, rychlý a výborně padne do ruky.

Univerzální, super dobře do ruky padnoucí akumulátorový radiální lis s nucených chodem k výrobě lisovaných spojeníØ 10–40mm, Ø ⅜–1¼". Nová REMS Li-Ion 22V technologie vytváří měřítka z hlediska hospodárnosti a komfortu obsluhy a umožňuje uživateli super rychlé lisování pod 4s při o 50% více zalisováních. Automatické zajištění lisovacích kleštía automatický průběh procesu lisování poskytují uživateli dodatečnou jistotu a bezpečí. S hmotností jen 2,5kg a délkou včetně lisovacích kleští Mini V15 jen 31cm se tento akumulátorový radiální lis posunul do nové dimenze. Použitelný všude, volně z ruky, nad hlavou, také na obzvláště úzkých místech. 

REMS Mini-Press 22V ACC Li-Ion Basic-Pack. Akumulátorový radiální lis s nuceným chodem pro výrobu lisovaných spojení Ø 10–40 mm, Ø ⅜–1¼". Pro pohon lisovacích kleští REMS Mini.Otočné uchycení lisovacích kleští s automatickým zajištěním. Elektrohydraulický pohon s akumulátorovým motorem 21,6 V, 380 W, s vysokou tažnou silou, robustní planetovou převodovkou,mimo osým pístovým čerpadlem a kompaktním vysokovýkonným hydraulickým systémem, ťukací spínač, nouzové vypnutí. Integrovaná LED-pracovní svítilna. Akumulátor Li-Ion 21,6 V,1,6 Ah, rychlonabíječka Li-Ion 230 V, 50–60 Hz, 70 W. V pevném kufru z ocelového plechu. 


Nejširší sortiment lisovacích kleští v naší nabídce. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější lisovacích kleští pro efektivní práci.
Získejte nabídku šitou na míru.

Kontaktujte nás na info@antprofitools.czalternativa ridgid

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In