antprofitools.cz/rems
potrubárske dni v praheREMS akcia

REMS Mini-Cobra čistička potrubí, 20-50 mm

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Mini-Cobra čistička potrubí, 20-50 mm

Osvědčený, praktický přístroj pro rychlé použití při ucpání trubek v kuchyni, koupelně, na toaletách.

Konstrukce
Jednoduchá, robustní, konstrukce vycházející z praxe. Dobře padnoucí do ruky, lehký. Jen 2,9 kg. Lehká práce i v sifonech a úzkých ohybech trubek. Bezproblémové zavedení spirály přímo sítkem nebo křížýem do dřezů a odpadů. Aretace spirály rychloupínacím sklíčidlem.
 
Spirály na čištění trubek
Spirály z vysoce kvalitního ocelového pružinového drátu. Speciálne kaleny. Vysoce flexibilní pro snadný posuv také v úzkých ohybech trubek. Na konci spirály vytvořená soudkovitá hlava (hlava pro dřezová síta), proto obzvláště dobře průchozí ohyby.
 
Spirálový buben
Spirálový buben chráněný proti korozi z plastu zpevněného skleněným vláknem, odolného proti nárazu, zabraňuje znečištění okolí. Větrání vnitřního prostoru bubnu zabezpečuje samostatné vysušování spirály. Možnost vizuální kontroly spirály.
 
Pohon
Ruční, pomocí pohodlné a snadno se otáčející kličky, nebo elektricky s běžnou, nízkootáčkovou vrtačkou s plynulou změnou otáček nebo běžným  vrtacím šroubovákem. Šestihranný unášeč pro elektrický pohon v krytu bubnu. 

alternativa ridgid

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In