antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Magnum RG-T stroj na výrobu obvodových drážek

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Magnum RG-T stroj na výrobu obvodových drážek

Robustní, vysoce výkonný stroj se zařízením na výrobu obvodových drážek na trubkách pro systémy spojování trubek. Pro instalaci, instalaci protipožárních trysek, velké topné systémy, průmysl a hornictví. Na stavbu i do dílny.

Konstrukce
Robustní, kompaktní konstrukce vhodná pro používání na stavbách. Výhodné rozměry, výhodná hmotnost, např. REMS Magnum 2000 RG-T váží pouze 68 kg. Plocha na odkládání nářadí. Podstavec nebo pojízdný podvozek s podpěrou na materiálu, jako příslušenství, pro optimální pracovní výšku a stabilní postoj. 
 
Pohon
Výjimečně výkonný a silný. Převodové ústrojí, běžící v uzavřené olejové lázni, nevyžaduje žádnou údržbu. Na výběr jsou tři výkonné motory. Pro práci vhodný nožní bezpečnostní spínač s nouzovým vypínačem, 2 stupňový, proto jej lze během práce zatížit celou váhou těla.
 
Zařízení na výrobu drážek
Kompaktní, vhodné pro používání na stavbách. Robustní kovová skříň pro vysoké zatížení. Snadno ovladatelné, dobře se přenáší, váží pouze 26 kg. Olejovo-hydraulický tlačný válec pro účinný předsuv tlačného drážkovacího válce. Vznik tlaku pomocí ruční hydraulické pumpy. V krytu skříně se nachází integrovaný nastavovací kotouček pro automatický doraz hloubky drážky. 
 
Drážkovací válce
Osvědčené REMS drážkovací válce s optimálně sladěným poměrem průměrů tlačného a protitlačného válce a s drsným pravoúhlým vroubkováním zaručují spolehlivé otáčení trubky a precizní válcování drážek. Drážkovací válce z velmi odolné, vzlášť kalené speciální oceli s extrémně dlouhou životností. 3 sady drážkovacích válců (tlačný válec, protitlačný válec) na celý rozsah práce DN 25–200 (300), 1–8” (12”), snadno vyměnitelné. Drážkovací válce Cu (tlačný válec, protitlačný válec) na měděné trubky 54–159 mm. Drážkovací válce INOX (tlačný válec, protitlačný válec) na nerezavějící ocelové trubky 2–6”. Drážkovací válce na hliníkové, PVC trubky, na vyžádání.
 
Sada na přestavění pro řezání závitů
Kompletní sada nářadí ¼–2”, s univerzální automatickou závitořeznou hlavou, závitořezné čelisti na trubkové závity kónické ISO 7-1 (DIN 2999, BSPT) R ½–¾ 
a R 1–2 pravé, zařízení na odřezávání trubek, zařízení na vnitřní odhrotování trubek, přítlačná páka, pumpa na automatické mazání a chlazení, vana na olej, nádoba na třísky.
 
Podpěry materiálu 
Výškově nastavitelné podpěry materiálu REMS Herkules a REMS Herkules Y

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In