antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS Magnum 4" T stacionární závitořez - velká vana

Od 185 220 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Magnum 4" T stacionární závitořez - velká vana

Provedení s integrovanou, ještě větší vanou na olej a nádobou na třísky. Robustní, kompaktní vysoce výkonný stroj na řezání závitů, odřezání trubek, odhrotování, výrobu vsuvek, výrobu obvodových drážek válcováním. Pro instalaci, pro dílny pracující s kovem, průmysl. Na staveniště i do dílny. 

Princip práce

Otáčející se materiál – stojící nástroje.

Konstrukce

Robustní, na staveniště vhodná konstrukce. Výhodné rozměry, výhodná hmotnost, např. REMS Magnum 3000 L-T váží jen 79 kg. Veký pracovní prostor a prostorná nádoba na třísky. Plocha na odkládání nářadí. Na pracovní stůl, podstavec nebo pojízdný podvozek s plochou na odkládání materiálu, jako příslušenství, na jednoduchý transport, optimální pracovní výšku a stabilní postoj.
Pohon

Výjimečně silný a rychlý. Převodové ústrojí, běžící v uzavřené olejové lázni, nevyžaduje žádnou údržbu. 

3 výkonné motory na výběr:

- Univerzální motor s vysokým tahem, 1700 W, ochrana před přetížením, otáčky vřetena 23 ¹/min.
- Přepólovatelný kondenzátorový motor, 2100 W, ochrana před přetížením, 2 otáčky vřetena 20 a 10 ¹/min, i při plném zatížení. Velmi tichý chod.
- Přepólovatelný trojfázový motor, 2000 W, ochrana před přetížením. 2 otáčky vřetena 20 a 10 ¹/min, i při plném zatížení. Velmi tichý chod. Pro práci vhodný bezpečnostní spínač s nouzovým vypínačem, 2 stupňový, během práce je možno ho proto zatížit celou váhou těla. 
 
Upínací sklíčidlo

Osvědčené rychloupínací sklíčidlo, samozesilující, proto se trubka neprotáčí. Veľký odstup mezi upínacím sklíčidlem a ustřeďovacím sklíčidlem zaručuje bezpečné uchycení trubek. Zadní ustřeďovací sklíčidlo na nastavování materiálu. 

Automatické chlazení a mazání
Robustní, osvědčená pumpa na olej s vysokým čerpacím výkonem. Optimalizovaný, multilaterální přívod oleje závitořeznou hlavou přímo do řezu zaručuje čistý závit a delší životnost závitořezných čelisti, převodů a motoru.
 
Univerzální automatická závitořezná hlava
Jen jedna univerzální automatická závitořezná hlava pro všechny druhy závitů, od 1/16 –2” a od 2½–4” také pro dlouhé závity, otvírá sa automaticky, s automatikou délkou závitu pro kónické závity. 6 závitořezných čelistí 2½–4” způsobuje výhodné rozdělení řezací síly na trubku, výsledný závit je proto kulatý a čistý. Rychlé, jednoduché nastavení velikosti závitu. Přehledná stupnica velikostí závitů. Jednoduchá a rychlá výměna závitořezných čelistí pomocí zaskakovacího mechanismu v držáku závitořezných čelistí.
 
Závitořezné čelisti
Osvědčené, nezničiteľné kvalitní závitořezné čelisti REMS s optimální geometrií břitu zaručují super lehké nařezávání, jednoduché řezání závitu a čistý závit. Závitořezné čelisti se vyrábějí z odolné, zvlášť kalené speciální oceli, zaručující extrémně dlouhou životnost.
 
Odřezávač trubek
Samovystreďovací. Stabilní rameno z kované oceli. Ergonomický, široký úchyt pro silný přísuv vřetena. Zvlášt’ kalené řezné kolečko z osvědčenej, veľmi odolné REMS oceli určené na závitořezné nože zalručuje dlouhou životnost.
 
Zařízení na vnitřní odhrotování trubek

Stabilní, jednoduše obsluhovatelné odhrotovávací zařízení s měnitelnou polohou odhrotování. Speciálně kalené a speciálně vytvořené odhrotovací ostří zaručuje  jednoduché odhrotování a extrémně dlouhou životnost. 2-řezné pro optimální odchod třísek, především při malých velikostech trubek.

Sada nářadí

pro 2½–4” a pro ¼–2” vždy kompletní sada nástrojů, přizpůsobená na odpovídající rozsah řezání s univerzální automatickou závitořeznou hlavou,  odřezávačem trubek, zařízením na vnitřní odhrotování trubek, přítlačnou pákou, závitořeznými čelistmi.

 

Závitořezné oleje
REMS Sanitol a REMS Spezial. Vyvinuty speciálně na řezání závitů. Vyznačují se veľmi vysokými mazacími a chladícími účinky. Bezpodmínečně nutné na dosažení čistého závitu a zajištění dlouhé životnosti závitořezných čelistí, nástrojů a strojů.

Výroba vsuvek
racionálně s automatickým vnitřním upínáním s REMS Nippelfix ½–4”nebo s manuálním vnitřním upínáním s REMS Nippelspanner ⅜–2”.
 
Podpěry materiálu 
Výškově nastaviteľné podpěry materiálu REMS Herkules a REMS Herkules Y.

REMS výroba obvodových drážek
Robustní, kompaktní zařízení na výrobu obvodových drážek s olejovým hydraulickým posunem k drážkování trubek pro spokovací systémy trubek DN 25–200 (300), 1–8” (12”).

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha