antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Hurrican elektrický přístroj na výrobu T-odboček

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Hurrican elektrický přístroj na výrobu T-odboček

Kompaktní elektrický přístroj se silným výkonem pro racionální výrobu T-odboček pro instalaci trubek bez tvarovek.
Tvrdé a měkké měděné trubky: Ø 10-22 mm, Ø ⅜ - ⅞; s ≤ 1,5mm

Výhoda systému
Pouze jeden druh vyhrdlovacích nástrojů pro REMS Hurricane H, REMS Hurricane a REMS Twist / Hurricane. Jednoduché, nákladově výhodné skladování. Nemůže dojít k záměnám.
 
Přednost v úspoře nákladů
Žádné náklady na T-odbočky, skladování, obstarávání. Šetříte pájená místa, pájecí materiál a pracovní čas. Zvýšená bezpečnost díky menšímu množství spojení trubek.
 
Konstrukce
Kompaktní, praktický, lehký. Použitelný kdekoliv, volně z ruky, i na už položených trubkách. Vrtací hlava pro přesné navrtání bez jamky, doraz hloubky vrtání odpovídající velikosti T-odbočky. Držák nástrojů pro uchopení vyhrdlovacího nářadí. Vačkové kleště pro ohraničení hloubky zasunutí odbočkové trubky.
 
Pohon
Osvědčená pohonná jednotka s šestihranným unášečem. Enormě silná. Dobře padnoucí do ruky, lehká, jen 2 kg. Na použití kdekoliv, volně z ruky, i na položených trubkách. Robustní převody nevyžadující údržbu s bezpečnostní kluznou spojkou. Univerzální motor, 620 W, s extra silným otočným momentem při pravém a levém běhu s nízkými otáčkami. Plynulé, elektronické řízení otáček. Otáčky jsou plynule řízené přeměnným tlakem na bezpečnostní spínač v rozsahu od 0 do 550 ¹ / min (spínač, kterým se "přidává plyn").
 
Vyhrdlovací nástroje
Speciální konstrukce vyhrdlovacích nástrojů umožňuje rovnoměrné, centrické vyhrdlování bez otřepů a vrubů. Díky tomu není potřebné provádět žádné následné operace.
 
REMS Twist / Hurricane
Combi Set - nízké nároky na místo, nízká hmotnost tohoto setu pro racionální výrobu T-odboček a pro racionální rozšiřování za studena tvrdých a měkkých trubek pro instalaci trubek bez tvarovek. Pouze jedno pohonné zařízení pro rozšiřovací a vyhrdlovací nástroje. 

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In