antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS E-Push 2 Tlaková pumpa

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS E-Push 2 Tlaková pumpa

Výkonná, elektrická zkušební tlaková pumpa pro provádění kontroly tlaku a těsnosti v potrubních systémech a nádržích. Ideální pro plnění solárních zařízení

  • Kontrolní a tlakový rozsah: p ≤ 6 MPa / 60 bar / 870 psi
  • čepací objem: 6,5l/min
  • Voda, vodnaté rztoky, emulze
  • pH- hodnota kapalin: 7 - 12
  • Teplota kapalin ≤ 60 ° C
  • Viskozita kapalin ≤ 1,5 mPa s
Univerzální použití
V instalaci sanitárních, tepelných a solárních zařízení a instalaci sprinklerů, u systémů stlačeného vzduchu, páry a chladících systémů, olejových instalacích, ve stavbě kotlů a tlakových zásobníků.

Konstrukce
Robustní, kompaktní, lehká, váží jen 12 kg. Dobře přenosná. Vysoce výkonná pístová pumpa odolávající opotřebení. Glycerinem plněný, tlumený manometr, p ≤ 6 MPa/60 bar/870 psi. Vysokotlaká hadice s textilní vložkou zabraňuje zkreslení výsledků měření. Nasávací hadice s nasávacím fi ltrem. Omezovač zpětného průtoku v nasávací hadici zabraňuje chodu naprázdno nasávací hadice v době nečinnosti, díky tomu minimální časy nasávání. Nasávací hadice a vysokotlaká hadice s ½"-připojením. Přípojný kus s manometrem, p ≤ 6 MPa/60 bar/870 psi, a uzavírací ventil pro provádění kontroly tlaku a těsnosti také po odstranění zku- šební tlakové pumpy, např. kvůli zabránění zcizení, nebo pro použití na několika zkušebních místech, jako příslušenství. Manometr s jemným dělením stupnice, p ≤ 1,6 MPa/16 bar/232 psi, pro odečítání změny tlaku od 0,01 MPa/0,1 bar/ 1,45 psi pro kontrolování těsnosti podle DIN 1988, jako příslušenství.

Vysoce výkonná pístová pumpa
Vysoce výkonná pístová pumpa pracující v uzavřené olejové lázni, samonasávací, s tlakovým pístem z nerezové oceli odolávajícím opotřebení. Osvědčený, kondenzátorový motor se silným tahem, 1300 W, výjimečně silný a rychlý. Vysoký čerpací výkon od 6,5 l/min. Kontrola tlaku a těsnosti do 6 MPa/60 bar/870 psi.

Nastavitelné omezení tlaku
Omezení tlaku v 6-ti stupních, 1 – 6 MPa/10 – 60 bar/145 – 870 psi, nastavitelné na požadovaný tlak v potrubním systému/nádrži. 


REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In