antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS DueCento řezák trubek

 • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
 • Doprava nad 5 000Kč zdarma
 • Záruční a pozáruční servis
 • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS DueCento řezák trubek

Pravoúhlé. Bez třísek. Vhodné pro svařování. Rychle. Bez vnějších otřepů. Na sucho. Univerzální pro mnoho druhů trubek.

 • Stroj na dělení trubek pro rychlé, pravoúhlé dělení trubek Ø (40) 100 – 225 mm, bez vnějšího otřepu.
 • Pro trubky systémů s lisovanými tvarovkami z nerezové oceli, uhlíkové oceli, mědi, Ø 54 – 225 mm.
 • Pro ocelové trubky EN 10255 (DIN 2440) DN 50 – 150, Ø 2 – 6", litinové trubky (SML) EN 877 (DIN 19522) DN 50 – 200, plastové trubky SDR 11, tloušťka stěny s ≤ 21 mm,Ø 40 – 225 mm, vrstvené trubky Ø 40 – 110 mm. S bezúdržbovou převodovkou, osvědčeným univerzálním motorem 230 V, 50 – 60 Hz, 1200 W. Otáčky 115 min-1.

REMS DueCento – dělení do Ø 225 mm. Pravoúhle.Bez třísek. Vhodný pro svařování. Rychle.Bez vnějšího otřepu. Na sucho.

 • Univerzálně použitelný pro mnoho druhů trubek.
 • Pravoúhle, v souladu s požadavky
 • Bez třísek, žádné třísky v potrubním systému, žádný prach
 • Vhodný pro svařování, ke svařování objímek a pro svařování na tupo
 • Rychle, bez ovlivnění materiálu trubky přehřátím
 • Bez vnějšího otřepu, snadné zasunutí do spojovacích objímek
 • Suchá, bez poškození chladícími a mazacími látkami

Konstrukce
Kompaktní, přenosný stroj na dělení trubek k rychlému, pravoúhlému dělení trubek bez vnějšího otřepu. Snadno ovladatelná a přenosná, pouze 37 kg. Stabilní,v krutu pevná litá konstrukce pro pravoúhlý řez. Lehké dělení trubek díky speciel ně vytvořenému řeznému kolečku. Poháněné řezné kolečko a přímočarý posuv pro rychlé dělení (Patent EP 1 782 904). Sílu šetřící posuv prostřednictvím pro uchopení výhodně umístěné posuvové páky a v jehlových ložiscích uloženého vřetena s trapézovým závitem. Řezné kolečko je díky omezení přestavovacího pohybu chráněno před kontaktem s opěrnými válečky. Praktický mobilní podstavec se dvěma pryžovými koly pro jednoduchou přepravu.

Vodicí kladky
4 stabilní, v kuličkových ložiscích uložené vodicí kladky z kalené přesné ocelové trubky k otáčení dělených trubek s malým třením, uspořádané v konvexním čtyřúhelníku pro vycentrovaný posuvový tlak v pracovním rozsahu Ø 100–225 mm,Ø 4–6", bez seřizování (ohlášen Patent EP 2 740 556). Nástavec s vodicími kladkami k dělení trubek Ø 40–100 mm, Ø 1½ – 3½ mm jako příslušenství.

Pohon
Robustní, precizně v kuličkových a jehlových ložiscích uložené převody, pracující bez údržby. Osvědčený univerzální motor, 1200 W. Výkonný, např. plastovou trubku PE Ø 225 mm za pouhých 15 s. Ideální počet otáček 115 min-1 pro optimální rychlost dělení trubku. Bezpečnostní nožní spínač pro ergonomickou a bezpečnou práci.

Řezná kolečka REMS
Špičková německá kvalita. Výkonovým parametrům REMS DueCento a děleným materiálům přizpůsobená řezná kolečka s různou řeznou geometrií k rychlému dělení bez vnějšího otřepu. Speciálně kalená, z osvědčené, houževnaté REMS oceli na řezné čelisti, garantují dlouhou dobu životnosti.

Podpěry trubek
Podpěry trubek, výškově nastavitelné, pro trubky Ø 40–100 mm, Ø 1½–3½"a Ø 100–225 mm, Ø 4–6". Snadný pohyb materiálu ve všech směrech během otáčení, tažení a posuvu díky čtyřem kuličkám z nerezové oceli uloženým v pouzdrech chráněných proti korozi. Bezpečné vedení dlouhých trubek díky použití několika podpěr trubek.REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In