antprofitools.cz/rems
potrubárske dni v praheREMS akcia

REMS Cat ANC VE

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Cat ANC VE

Vysoce výkonné elektrické nářadí, pohodlné do ruky, pro univerzální řezání volně z ruky. Váží pouze 3,0 kg. Ideální na montáž, demontáž, opravy.

Univerzální použití
Kdekoliv použitelná, volně z ruky, nad hlavou, v úzkých koutech, na řezání u stěny. Extrémně mnohostranná a vysoce výkonná, především na kov. Např. na řezání kovových trubek, rozřezávání kotlů, nádrží, van apod., na vyřezávání okenních rámů, na použití při záchranných pracích a odstraňování následků katastrof.
 
Konstrukce
Robustní, vhodná pro použití na stavbách. Super malá, pohodlný tvar. Superlehká, pouze 3,0 kg. Ergonomicky uzpůsobený přední držák s ochranným pláštěm bezpečně zabraňujícím sklouznutí, pro měkké uchopení (Softgrip), na řezný posuv plný síly. Ergonomická, praktická pistolová rukojeť. Pohyblivá opěrná podpora pro jisté vedení pily. Speciální silikonové těsnění s vysokými kluznými schopnostmi chrání převody před vodou a prachem. Univerzální motor se silným tahem a velkou rezervou výkonu, 1050 W. Bezpečnostní tlačítkový spínač. 
 
Stabilní, obdélníková vodící tyč 
Z masivní, kalené speciální oceli, ve směru zatížení precizně uložená v jehlových ložiskách, během celého řezného pohybu všestranně vedená, pro nepokřivený, rovný řez i při tvrdém nasazení. Pro extrémně dlouhou životnost.
 
Oscilační pohon s ANC
Super stabilní, před vodou a prachem chráněný, bez údržby pracující oscilační pohon k současnému vytvoření řezného a orbitálního pohybu vodící tyče a pilového listu. V jehlových ložiskách všestranně uložený klikový pohon (ANC) snižuje tření, zahřívání a opotřebení. Pro dlouhou životnost, i při vysokém zatížení při extrémním řezání. 
 
Vario Elektronika
Plynulé elektronické řízení počtu zdvihů pohonné jednotky pro citlivé naříznutí a ke správné volbě počtu zdvihů při řezání dle materiálu. Počet zdvihů může být plynule řízen prostřednictvím přemněnného tlaku na bezpečnostní spínač od 0 do 2400 ¹/min (akcelerační spínač). 
 
Agresivní orbitální pohyb
Agresivní orbitální pohyb díky vertikálnímu elipsoidnímu pohybu pilového listu pro silný, rychlý posuv pily, skvělý výhoz třísek a vysokou životnost pilových listů. V jehlových ložiskách uložený, pevně uložený orbitální pohyb, zaručuje dlouhodobé řezání plné sily i při extrémním zatížení, např. při řezání ocelových trubek. 
 
Univerzální upínka pilového listu
Pro upnutí všech pilových listů - s jednostrannými nebo oboustrannými úchyty – bez výměny případně přestavení přítlačné upínky pilového listu.
 
REMS univerzální pilový list
Jen 1 univerzální pilový list pro všechny práce řezání namísto mnoha různých pilových listů. Vysoce pružný, také pro řezání u stěny. S oboustranným úchytem se zvlášt’ širokou upínací plochou pro přesné uchycení a vysokou stabilitu. Proměnná rozteč zubů (kombo-ozubení) pro rychlý a klidný řez. Vysoká životnost.
  
 
 
 
 
 
 
 
 

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In