antprofitools.cz/rems

REMS Akku-nano řezák trubek

Elektrický řezač na nerezové, ocelové a měděné trubky do 40 mm. Ideální jako příslušenství k Lisovačky, které vám zrychlí a usnadní řezání. Jen nyní s příslušenstvím v hodnotě 220 EUR ZDARMA. V praktickém kufru získáte řezák na trubky REMS Akku-Nano, akumulátor, nabíječku, odhrotovač, metr a 2x řezné kolečko Cu-INOX.

info@antprofitools.cz
+4212/60 10 37 21

REMS Ax-Press H pohonné zařízení

  • REMS Ax-Press H pohonné zařízení
Název Kód Obrázek Cena bez DPH Cena s DPH Množství
REMS Ax-Press H pohonné zařízení 574300 REMS Ax-Press H pohonné zařízení 6167kč 7462kč
 Essox

REMS Ax-Press H pohonné zařízení

Univerzální ruční axiální lis pro výrobu spojení s tlakovými kroužky.

Výhoda systému
Jen jeden druh lisovacích hlav pro REMS Ax-Press HK, REMS Ax-Press H, REMS Ax-Press 25 a REMS Ax-Press 25 L. Proto jednoduché, nákladově výhodné skladování.
 
Lisovací hlavy
Kompletní sortiment lisovacích hlav REMS pro všechny běžné systémy s tlakovými kroužky. Volitelné lisovací hlavy REMS s pružinovou západkou k nasazení běžně dosažitelných lisovacích vložek. Vysoce zatížitelné lisovací hlavy z kované a obzvlášť tvrdé speciální oceli. Lisovací hlavy REMS jsou specifické pro systém a odpovídají požadavkům daného systému s tlakovými kroužky. Díky tomu je dosaženo systémově konformní a bezpečné lisování.
 
Konstrukce
Kompaktní, vhodná na stavby. Dobře padnoucí do ruky, lehký. Pohonné zařízení REMS Ax-Press HK pouze 1,1 kg. Pohonné zařízení REMS Ax-Press H pouze 1,4 kg. Proto všude použitelné, volně z ruky, i na úzkých místech. 66 mm zdvih. Rychlopřestavení vpřed a vzad pro jednoduchou, rychlou práci. Volitelná poloha lisovací hlavy (Patent ES 2 273 563, Patent FR 05 03513, Patent DE odhlášený) pro lisování spojek s tlakovými kroužky s upínací roztečí ≤ 156 mm v jednom pracovním cyklu a pro dvojité lisování. Lisovací hlavy a lisovací vložky rychlovyměnitelné, bez nářadí. Bezpečná poloha lisovacích hlav a lisovacích vložek díky pružinové západce.

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Recenze

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší