antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Ax-Press H pohonné zařízení

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Ax-Press H pohonné zařízení

Univerzální ruční axiální lis pro výrobu spojení s tlakovými kroužky.

Výhoda systému
Jen jeden druh lisovacích hlav pro REMS Ax-Press HK, REMS Ax-Press H, REMS Ax-Press 25 a REMS Ax-Press 25 L. Proto jednoduché, nákladově výhodné skladování.
 
Lisovací hlavy
Kompletní sortiment lisovacích hlav REMS pro všechny běžné systémy s tlakovými kroužky. Volitelné lisovací hlavy REMS s pružinovou západkou k nasazení běžně dosažitelných lisovacích vložek. Vysoce zatížitelné lisovací hlavy z kované a obzvlášť tvrdé speciální oceli. Lisovací hlavy REMS jsou specifické pro systém a odpovídají požadavkům daného systému s tlakovými kroužky. Díky tomu je dosaženo systémově konformní a bezpečné lisování.
 
Konstrukce
Kompaktní, vhodná na stavby. Dobře padnoucí do ruky, lehký. Pohonné zařízení REMS Ax-Press HK pouze 1,1 kg. Pohonné zařízení REMS Ax-Press H pouze 1,4 kg. Proto všude použitelné, volně z ruky, i na úzkých místech. 66 mm zdvih. Rychlopřestavení vpřed a vzad pro jednoduchou, rychlou práci. Volitelná poloha lisovací hlavy (Patent ES 2 273 563, Patent FR 05 03513, Patent DE odhlášený) pro lisování spojek s tlakovými kroužky s upínací roztečí ≤ 156 mm v jednom pracovním cyklu a pro dvojité lisování. Lisovací hlavy a lisovací vložky rychlovyměnitelné, bez nářadí. Bezpečná poloha lisovacích hlav a lisovacích vložek díky pružinové západce.

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In