antprofitools.cz/rems

REMS Amigo 2 COMPACT elektrický ruční závitořez do 2"

  • REMS Amigo 2 COMPACT elektrický ruční závitořez do 2"

Prospekt
Katalog
Manuál
Díly
Předvedení
Název Kód Obrázek Cena bez DPH Cena s DPH Množství
REMS Amigo 2 Compact Set R ½"-¾"-1"-1¼" 540023 REMS Amigo 2 Compact Set R ½ 32500kč 39325kč
Obsahuje: Závitořez Amigo 2 Compact; opěrnou vidlici; set závitořezných hlav R ½"-¾"-1"-1¼"; kufr z ocelového plechu
REMS Amigo 2 Compact Set R ½"-¾"-1"-1¼"-1½"-2" 540024 REMS Amigo 2 Compact Set R ½ 37960kč 45932kč
Obsahuje: Závitořez Amigo 2 Compact; opěrnou vidlici; set závitořezných hlav R ½ "-¾" -1 "-1¼" -1½ "-2"; kufr z ocelového plechu
REMS Amigo 2 Compact Set M 20-25-32-40-50 (Mx1,5) 540025 REMS Amigo 2 Compact Set M 20-25-32-40-50 (Mx1,5) 39000kč 47190kč
Obsahuje: Závitořez Amigo 2 Compact; opěrnou vidlici; set závitořezných hlav M 20-25-32-40-50 (Mx1,5); kufr z ocelového plechu

REMS Amigo 2 COMPACT elektrický ruční závitořez do 2"

REMS Amigo 2 Compact Set
Výkonný, dobře do ruky padnoucí elektrický nástroj na řezání závitů s jedinečnou opěrnou vidlicí. Možno ho používat kdekoliv, bez svěráku. Ideální pro opravy, renovace, stavby.

Výhoda systému
Jen jeden druh malých, kompaktních rychlevyměnitelných závitořezných hlav a jen jeden druh řezných čelistí pro všechny závitnice REMS. Proto jednoduché, nákladově výhodné skladování. Nemůže dojít k záměnám.

Opěrná vidlice
Stabilní, jednoduše použitelná vidlice pro podepření kroutícího momentu v obou směrech. Bezpečně upínací díky šikmo postavenému upínacímu vřetenu se samozesilujícím upínacím účinkem. Velmi jednoduché usazení závitnice na opěrnou vidlici a trubku.

Konstrukce
Kompaktní, robustní, vhodná pro používání na stavbách. Všude okamžitě použitelná, i bez svěráku. Úzký tvar pro těžce přístupná místa. Hmotnost pohonné jednotky jen 4,9 kg. Perfektní, bezpečné usazení rychlevyměnitelných závitořezných hlav.

Pohon
Stabilní pohonná jednotka nevyžadující údržbu. Robustní výkonný univerzální motor s tažnou silou 1200 W s 30% nárůstem výkonu díky automatickému nastavování uhlíkových kartáčů při změně směru otáčení. Vysoká řezací rychlost 30 - 18 ¹ / min. Bezpečnostní spínač.

Rychlevyměnitelné závitořezné hlavy
Osvědčená technika, vysoká kvalita materiálu a precizní zpracování závitořezné hlavy, závitořezné čelisti a krytu tvoří kompaktní celek a garantují super snadné nařezávání a lehké řezání závitu. Žádné zasekávání závitořezných čelistí. Dlouhé, precizní trubkové vedení pro perfektní vystředění trubky. Otvory pro odchod třísek se směrem ven rozšiřují, třísky tak mohou snadno odcházet a výsledný závit je čistý.

Závitořezné čelisti
Osvědčené, nezničitelné kvalitní závitořezné čelisti REMS s optimální geometrií břitu zaručují super snadné nařezávání, lehké řezání závitu a čistý závit.

Závitořezné oleje
REMS Sanitol a REMS Spezial. Vyvinuty speciálně pro řezání závitů. Vyznačují se velmi vysokými mazacími a chladícími účinky. Bezpodmínečně potřebné pro dosažení čistého závitu a zabezpečení delší životnosti závitořezných čelistí, nástrojů a strojů.

Výroba vsuvek
Racionálně s REMS Nippelspanner ⅜ – 1” (2”)

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Recenze

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší