antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS Akku - press ACC power edition

Od 35 475 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Akku - press ACC power edition

Univerzální dobře do ruky padnoucí lisovačka s zpětným chodem pro lisování všech běžných systémů s lisovacími tvarovkami. Lisované spoje od 10 do 108mm. Kompletní sortiment REMS lisovacích čelistí a lisovacích kroužků možno dodat.

Elektrohydraulický radiální lis s automatickým zpětným chodem po ukončeném lisovacím cyklu (nucený chod), na výrobu lisovaných spojů Ø 10 - 108 mm, Ø ⅜ 4". K pohonu lisovacích kleští / lisovacích kroužků REMS a vhodných lisovacích kleští / lisovacích kroužků jiných výrobců. Otočné uchycení lisovacích kleští s automatickým zajištěním. Elektrohydraulický pohon s výkonným akumulátorovým motorem 14,4 V, 380 W, robustní planetovou převodovkou, mimoosovým pístovým čerpadlem a kompaktním vysocevýkonným hydraulických systémem, s bezpečnostním spínačem. Síťový zdroj Li-lon 230 V pro síťový provz místo akumulátoru Li-lon 14,4 V. V pevném kufru z ocelového plechu.

Balení obsahuje:
- plechový kufr
- Lisovací stroj
- Síťový adaptér 230V

Další příslušenství pro akumulátorový provoz, které je možno dokoupit:

Akumulátor Li-lon 14,4 V 3,2 Ah

Rýchlonabijáčka Li-lon/Ni-Cd 230 V

 


Nejširší sortiment lisovacích kleští v naší nabídce. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější lisovacích kleští pro efektivní práci.
Získejte nabídku šitou na míru.

Kontaktujte nás na info@antprofitools.cz


REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha