antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS Akku-Press 22V ACC akumulátorový radiální lis

Od 39 908 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Akku-Press 22V ACC akumulátorový radiální lis

Super lehká, univerzální, dobře do ruky padnoucí akumulátorová radiální lisovačka REMS se zpětným chodem a sledováním lisovacího tlaku pro výrobu lisovaných spojení Ø 10–108 (110)mm Ø ⅜–4".

Automatické zajištění lisovacích čelistí a automatický zpětný chod po ukončeném lisovacím cyklu (zpětný chod) dávají uživateli dodatečnou jistotu. Antivibrační systém umožňuje lisování bez vibrací a bez únavy obsluhy. S hmotností pouhých 3,2 kg a délkou (včetně lisovacích čelistí V15) pouhých 35,5 cm se tento akumulátorový radiální lis posunul do nové dimenze. Hlava otočná o 360°, lisovačka je použitelná všude – volně z ruky, nad hlavou a také na obzvláště úzkých místech.

Výkonný elektrohydraulický pohon s akumulátorovým motorem s vysokou tažnou silou 21,6 V, 380 W výkonu, robustní převodovkou, mimoosým pístovým čerpadlem a kompaktním vysokovýkonným hydraulickým systémem.

 

Sledování lisovacího tlaku
Kontrola tlaku při lisování během lisovacího cyklu. Vyhodnocení lisovacího tlaku barevnou LED diodou.

Lisovací kleště pro všechny běžné systémy
Kompletní sortiment REMS lisovacích kleští pro všechny běžné systémy s lisovanými tvarovkami. Vysoce zatížitelné lisovací kleště z kované a zvláště kalené speciální oceli. Lisovací obrysy lisovacích kleští REMS jsou specifické pro daný systém a odpovídají lisovacím obrysům daného systému s lisovanými tvarovkami. Díky tomu bezvadné, systému odpovídající, bezpečné lisování. Jen jeden druh lisovacích kleští pro všechny radiální lisy REMS (kromě REMS Mini-Press ACC) a vhodné radiální lisy jiných výrobců. Všechny * označené lisovací kleště mají další připojení (Patent EP 1 223 008, Patent US 6,739, 172) a pasují také do ručního radiálního lisu REMS Eco-Press. Díky tomu snadné, nákladově výhodné skladování.

Li-Ion 22V technologie
Vysoce zatížitelné akumulátory Li-Ion 21,6V s kapacitou 1,5, 2,5, 5,0 nebo 9,0Ah, pro dlouhou dobu chodu. Vysoce výkonné a lehké. Akumulátory Li-Ion 21,6V pro o 50% více energie než u akumulátorů Li-Ion 14,4.

Ergonomika a vyvážení
Optimální rozložení hmotnosti pro ovládání jednou rukou. Pohonný stroj s nasazenými lisovacími čelistmi může být odložen na akumulátor. Ergonomicky vytvořené tělo přístroje a plochy rukojeti s měkkým úchopem (Softgrip).

Lisovací cyklus v pulzním provozu s ACC
Pro pracovní, funkční a provozní bezpečnost. Automatický zpětný chod po ukončeném lisovacím cyklu (nucený chod).


Nejširší sortiment lisovacích kleští v naší nabídce. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější lisovačky pro efektivní práci.
Získejte nabídku šitou na míru.

Kontaktujte nás na 774 043 048


REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha