antprofitools.cz/rems
potrubárske dni v praheREMS akcia

REMS Akku-Cat 22V ANC VE Akumulátorová univerzální šavlová pila

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Akku-Cat 22V ANC VE Akumulátorová univerzální šavlová pila

Výkonná, odolná a snadno ovladatelná ruční pila na univerzální řezání volně z ruky. S hmnotnosťou jen 3,1 kg je ideální na montáž, demontáž a opravy.

Pila na akumulátorový (Li-Ion 22V) a síťový pohon v plechovém kufru.


Univerzální pila na mnoha materiálů např. dřevo, dřevo s hřebíky, palety, kov, nerez, litina, porobeton, sádrokartonové desky, pemza, cihly a pálené cihly, zejména na ocelové trubky.

Univerzální použití
Pila určená pro použití kdekoli, volně z ruky, umožňuje řezání nad hlavou, na úzkých místech, u zdi. Není závislá na připojení do sítě.

Konstrukce
Odolnost pily ji předurčuje k použití (nejen) na stavbách. Pila je úzká, má pohodlný tvar a je lehká - stroj s akumulátorem váží jen 3,1 kg. Ergonomický přední držák s ochranným pláštěm, který zabraňuje sklouznutí a zároveň nabízí měkké uchopení. Rukojeť s bezpečnostním tlačítkovým spínačem je uzavřena. Speciální silikonové těsnění chrání převody před vodou a prachem. Uvnitř stroje se nachází akumulátorový motor se silným tahem 21,6 V a výkonem 500 W. Stroj je balen v odolném pevném kufru z ocelového plechu.

Stabilní obdélníková vodící tyč z masivní kalené oceli, ve směru zatížení precizně uložená v ložiskách, během celého řezného pohybu všestranně vedená pro rovný řez.

Oscilační pohon s ANC
Stabilní, před prachem a vodou chráněn bezúdržbový oscilační pohon pro současné vytvoření řezného a orbitálního pohybu vodící tyče a pilového listu. V ložiskách uložený klikový pohon (ANC) snižuje tření, zahřívání a opotřebení - dlouhá životnost i při vysokém zatížení.

Vario elektronika
Plynulé elektronické řízení počtu zdvihů pro citlivé naříznutí a pro správnou volbu počtu zdvihů při řezání podle daného materiálu. Počet zdvihů je plynule řízen prostřednictvím proměnného tlaku na spínač od 0 do 2000 min-1 (spouštěcí spínač).

Akumulátorový nebo síťový pohon
Li-Ion technologie - akumulátor Li-Ion 21,6 V s kapacitou 5,0 Ah pro dlouhou dobu chodu. Akumulátorový zdroj Li-Ion 22 V je lehký a výkonný a nabízí o 50% více řezů ve srovnání s akumulátorem Li-Ion 18 V, 3,0 Ah. Na baterii se nachází odstupňovaný ukazatel stavu nabití s ​​barevnými LED diodami. Rozsah pracovní teploty -10 do +60 °C. Balení obsahuje rychlonabíječku. Jako dokoupitelné příslušenství je k dispozici síťový kabel na provoz namísto akumulátoru.

Univerzální upínky pilového listu
Pro upnutí všech pilových listů - s jednostrannými nebo oboustrannými úchyty - bez výměny případně přenastavení přítlačné upínky pilového listu.

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In