antprofitools.cz/rems
potrubárske dni v praheREMS akcia

REMS Pull M Set vysavač - prach. třída M

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Pull M Set vysavač - prach. třída M

Výkonný průmyslový vysavač na suché a mokré vysávání s automatickým čištěním filtru. Pro profesionální využití v řemesle i v průmyslu. Pro extrakci prachu, nečistot a tekutin. Ideálně využitelný pro řezání, vrtání, jádrové vrtání a broušení. Ideální i pro odsávání kalů z jádrového vrtání.

Certifkovaný jako vysavač a odsavač prachu pro zachytávání zdraví ohrožujícího prachu prachové třídy M1. Mezní hodnota expozice / mezní hodnota pracovního místa > 0,1 mg/m3, průstupnost  ≤ 0,1 %. S antistatickým systémem. Elektronická kontrola objemu toku, spínač volby průměru sací hadice, uzavírací zátka pro připojovací hrdlo sadí hadice.

REMS Pull M s antistatickým systémem: Statický náboj je odvedený prostřednictvím elektricky vodivé sací trubky, elektricky vodivé rukojeti E, elektricky vodivé sací hadice E, elektricky vodivému prodloužení sací hadice E a elektricky vodivému připojovacímu hrdlu na sací hadici na uzemněný vrchní díl vysavače.

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In