antprofitools.cz/rems

REMS Akku-nano řezák trubek

Elektrický řezač na nerezové, ocelové a měděné trubky do 40 mm. Ideální jako příslušenství k Lisovačky, které vám zrychlí a usnadní řezání. Jen nyní s příslušenstvím v hodnotě 220 EUR ZDARMA. V praktickém kufru získáte řezák na trubky REMS Akku-Nano, akumulátor, nabíječku, odhrotovač, metr a 2x řezné kolečko Cu-INOX.

info@antprofitools.cz
+4212/60 10 37 21

REMS Tornado 2" T stacionární závitořez - integrovaná vana

  • REMS Tornado 2" T stacionární závitořez - integrovaná vana
Název Kód Obrázek Cena bez DPH Cena s DPH Množství
REMS Tornado 2000 T R ½"-2" 340206 REMS Tornado 2000 T R  ½ 111256kč 134619kč
 Essox
Obsahuje: Závitořezný stroj s univerzálním motorem (230 V, 50-60 Hz, 1700 W,); bezpečnostní nožní spínač; závitořezná hlava R ½ "-2" s vnitřním odhrotovačem a řezákem; závitořezné nože R ½ - ¾ "a 1-2"; trojnohý stojan; větší olejová vana a nádoba na třísky přizpůsobená na stůl, podstavec nebo pojízdný podstavec; sada nářadí;
REMS Tornado 2010 T R ½"-2" 340207 REMS Tornado 2010 T R  ½ 113144kč 136905kč
 Essox
Obsahuje: Závitořezný stroj s prepólovatelnm kondenzátorovým motorem (230 V, 50 Hz, 2100 W,); bezpečnostní nožní spínač; závitořezná hlava R ½ "-2" s vnitřním odhrotovačem a řezákem; závitořezné nože R ½ - ¾ "a 1-2"; trojnohý stojan; větší olejová vana a nádoba na třísky přizpůsobená na stůl, podstavec nebo pojízdný podstavec; sada nářadí;

REMS Tornado 2" T stacionární závitořez - integrovaná vana

REMS Tornado
Provedení T s integrovanou, ještě větší vanou na olej a nádobou na třísky, na pracovní stůl. Podstavec nebo pojízdný podvozek s místem na odložení materiálu, jako příslušenství, pro jednoduchý transport, optimální pracovní výšku a stabilní postoj. Osvědčený vysokovýkonný závitořezný stroj na řezání závitů, odřezávání trubek, odhrotování, zhotovování vsuvek, výrobu obvodových drážek válcováním. Pro instalacim, dílny pracující s kovem, průmysl. Pro staveniště i do dílen.

Princip práce

Otáčející se materiál – stojící nástroje.

Konstrukce
Robustní, na staveniště vhodná konstrukce. Výhodné rozměry, výhodná hmotnost, např. REMS Tornado 2000 váží jako komplet pouze 50 kg. Velký pracovní prostor a prostorná nádoba na třísky. Výškově nastavitelná podpěra materiálu.

Pohon
Výjimečně silný a rychlý, např. závit R 2” vyrobí jan za 15 s. Převodové ústrojí, běžící v uzavřené olejové lázni, nevyžaduje žádnou údržbu.  
3 výkonné motory na výběr:
– Univerzální motor s vysokým tahem , 1700 W, ochrana před přetížením, otáčky vřetena 53 ¹/min.
– Prepólovatekný kondenzátorový motor, 2100 W, ochrana před přetížením, 2 otáčky vřetena 52 a 26 1/min, i při plném zatížení. Velmi tichý chod.
– Prepólovatelný trojfázový motor, 2000 W, ochrana před přetížením, 2 otáčky vřetena 52 a 26 1/min, i při plném zatížení. Velmi tichý chod.

Pro práci je vhodný bezpečnostní spínač s nouzovým vypínačem, 2 stupňový, během práce jej lze proto zatížit celou váhou těla.
 
Automatické upínací sklíčidlo
2 automatická rychloupínací sklíčidla se samovystřeďovacími upínacími čelistmi, rychlé upínání a odnímání materiálu. Samozesilujúci, proto s maximální upínací silou. Trubka se neprotáčí. 
 
Automatické chlazení a mazání
Robustní, osvědčená pumpa na olej s vysokým čerpacím výkonem. Optimalizovaný, multilaterální přívod oleje závitořeznou hlavou přímo do řezu zaručuje 
čistý závit a delší životnost závitořezných čelistí, převodů a motoru.
 
Univerzální automatická závitořezná hlava
Pouze jedna univerzální automatická závitořezná hlava pro všechny druhy závitů, také pro dlouhé závity, otevírá se automaticky, s automatikou délky závitu pro kónické závity. Rychlé, jednoduché nastavování velikosti závitů. Přehledná stupnice velikostí závitů. Jednoduchá a rychlá výměna závitořezných čelistí pomocí zaskakovacího mechanismu v držáku závitořezných čelistí.
 
Závitořezné čelisti
Osvědčené, nezničitelné kvalitné závitořezné čelisti REMS s optimální geometrií břitu zaručují super lehké nařezávání, jednoduché řezání závitu a čistý závit. Závitořezné čelisti se vyrábějí z odolné, zvlášť kalené speciální oceli, zaručující extrémně dlouhou životnost.
 
Odřezávač trubek
Samovystřeďovací. Stabilní rameno z kované oceli. Ergonomický, široký úchyt pro silný přísuv vřetena. Zvlášt’ kalené řezné kolečko z osvědčené, velimi odolné 
REMS oceli určené pro závitořezné nože zaručuje dlouhou životnost.
 
Zařízení na vnitřní odhrotování trubek
Stabilní, snadno obsluhovatelné odhrotovávací zařízení s měnitelnou polohou odhrotování. Speciálně kalené a speciálně vytvořené odhrotovací ostří zaručuje snadné odhrotování a extrémně dlouhou životnost.
2-řezné pro optimální odchod třísek, především při malých velikostech trubek.
 
Závitořezné oleje
REMS Sanitol a REMS Spezial. Vyvinuty speciálně na řezání závitů. Vyznačují se velmi vysokými mazacími a chladícími účinky. Bezpodmínečně nutné na dosažení čistého závitu a zajištění delší životnosti závitořezných čelistí, nástrojů a strojů.
 
REMS 4” automatická závitořezná hlava
Pro trubkové závity 2½–4”.
 
Výroba vsuvek
Racionálně s automatickým vnitřním upínáním s REMS Nippelfix ½–2” (4”) s manuálním vnitřním upínáním s REMS Nippelspanner ⅜–2”.
 
Podpěry materiálu 
Výškově přestavitelné podpěry materiálu REMS Herkules a REMS Herkules Y.
 
REMS výroba obvodových drážek
Robustní, kompaktní zařízení na výrobu obvodových drážek s olejovým hydraulickým posunem k drážkování trubek pro spojovací systémy trubek DN 25–200 (300), 1–8” (12”).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Recenze

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší