antprofitools.cz/rems
REMS akcia

REMS Curvo 50 Elektrická ohýbačka na tažné ohýbání do 180° za studena

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Curvo 50 Elektrická ohýbačka na tažné ohýbání do 180° za studena

Univerzální, kompaktní elektrický nástroj na tažné ohýbání do 180 ° za studena. Bez svěráku, použitelný kdekoliv. Pro dílnu, stavbu, opravy. Elektrická ohýbačka trubek Ø 10 – 50 mm,

Ocelové trubky EN 10255 Ø ¼ – 1¼",
Tvrdé, polotvrdé, měkké měděné trubky, Ø 10 – 42 mm,
Tenkostěnné měděné trubky Ø 10 – 35 mm,
Trubky systémů s lisovanými tvarovkami z nerezavějící oceli Ø 12 – 42 mm,
C-oceli Ø 12 – 42 mm,
C-oceli (opláštěné) Ø 12 – 28 mm,
Vrstvené trubky Ø 14 – 50 mm, 

Univerzální použití
Pro zámečnické práce a práce v oboru sanity, topení, klimatizace, chladící techniky a hydrauliky. Skvěle se hodící na ocelové trubky DIN EN 10255 (DIN 2440), trubky systémů s lisovanými tvarovkami, na tvrdé a polotvrdé měděné trubky jako i tenkostěnné měděné topenářské trubky podle DIN EN 1057.
 
Výhoda systému
Ohýbací segmenty a smýkadla pro REMS Curvo, REMS Akku-Curvo a REMS Sínus se hodí i do pohonného stroje REMS Curvo 50 se čtyřhranným unášečem 10-40, podpěrou 10-40. Proto je skladování jednoduché a nákladově výhodné. Záměna není možná.
 
Přednost v úspoře nákladů
Díky úspoře tvarovek je ohýbačka už po několika málo ohybech amortizovaná. Nemáte žádné náklady na tvarovky, skladování, obstarávání. Šetríte pájená místa, lisované spoje a pracovní čas. Zvýšená bezpečnost díky menšímu počtu spojení trubek. 
 
Konstrukce
Kompaktní, praktický elektrický nástroj s uzavřeným tokem síly při vlastním ohýbání. Kdekoliv okamžitě použitelný. Žádné nastavovací práce. Jednoduchá, rychlá práce bez námahy, např. 90 ° ohyb ocelové trubky Ø 1 ¼ " jen za 37 s. Rychlý a postupný pohyb pro přesné ohýbání. Vyhnutí, etážové ohyby možné.
 
Ohýbací segmenty a smýkadla
Optimální sladění ohýbacích segmentů a smýkadel zaručuje materiálu vyhovující ohýbání bez tvorby trhlin a vrásek. Stupnice úhlů na každém ohýbacím sementu a označení na každém smýkadle pro přesné ohýbání. Rychlá výměna ohýbacích segmentů a smýkadel. Ohýbací segmenty a smýkadla pro různé velikosti trubek, materiály a poloměry ohybu. Ohýbací segmenty a smýkadla REMS Curvo 50 (Ø 35 R100, Ø 42 R140, Ø 50 R135, Ø 1 "R100, Ø 1 ¼" R140): Ohýbací segmenty pevné ve tvaru a tlaku vyrobené ze sférického odlitku a smýkadla z velmi pevného, ​​vysoce kluzného polyamidu zpevněného skelným vláknem.
 
Pohon
Robustní převody nevyžadující žádnou údržbu. Náběžná ochrana v ovou směrech díky bezpečnostní kluzné třecí spojce. Osvědčený, vysoce výkonný univerzální motor, 1000 W. Pravý a levý běh. Plynulý, elektronický bezpečnostní spínač pro rychlý a pomalý pohyb.
 
Mazací látka pro ohýbání
REMS sprej pro ohýbání zaručuje souvisly film mazadla pro nižší nároky na sílu a rovnoměrné ohýbání. Odolává vysokému tlaku, neobsahuje kyseliny. Bez freonů, nepoškozuje ozón.

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In