antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS Akku-Press Li-Ion Basic-Pack + akumulátorové LED světlo a 2.akumulátor Zdarma

Od 34 533 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +4212/60103721

REMS Akku-Press Li-Ion Basic-Pack + akumulátorové LED světlo a 2.akumulátor Zdarma

REMS Power-Press Li-Ion
Univerzální, praktický elektrický nástroj s vypínacím signálem pro výrobu lisovaných spojení všech běžných systémů s lisovanými tvarovkami. Technologia Li-Ion. Pro akumulátorový a síťový provoz.

Výhoda systému
Jen jeden druh lisovacích kleští pro všechny radiální lisy REMS (kromě REMS Mini-Press ACC) a vhodné radiální lisy jiných výrobců. Všechny * označené lisovací kleště mají další připojení (Patent EP 1 223 008, Patent US 6,739, 172) a pasují také do ručního radiálního lisu REMS Eco-Press. Díky tomu jednoduché, nákladově výhodné skladovaní.

 

Konstrukce
Kompaktní, robustní, ľahká. Pohonná jednotka s akumulátorem váží jen 4,3 kg. Díky tomu použitelná kdekoliv, voľně z ruky, nad hlavou, v úzkých místech. Optimální rozložení hmotnosti pro ovládání jednou rukou. Ergonomický kryt s prohlubněmi na uchopení. Otočné uchycení lisovacích kleští. Bezpečné usazení lisovacích kleští díky automatickému zajištění. I pro vhodné lisovací kleště / lisovací oka jiných výrobců. Pro akumulátorový a síťový provoz. Elektronická kontrola stavu nabití s ochranou proti úplnému vybití a ukazovateľom stavu nabitia s 2-barevnými  LED. 
 
Lisovací cyklus v pulzním provozu

Pro pracovní, funkční a provozní bezpečnost. Úplným uzavřením lisovacích kleští je vytvořeno bezvadné lisovací spojení. Akustický signál po úspešně ukončeném lisovacím cyklu. Lisovací kleště zůstávají až do přepnutí na zpětný chod úplně uzavřené. Proto je možná vizuální kontrola bezvadného lisovaného spojení (úplně uzavřené lisovací kleště).
 
Pohon
Tunová posuvná a lisovacia sila pro v sekundě hotové, bezvadné lisované spojení.  Výkonný elektrohydraulický pohon s výkonným akumulátorovým motorem s vysokou tažnou silou 14,4 V, 380 W výkonu, robustní planetovou převodovkou, mimoosým piestovým čerpadlem a kompaktním vysokovýkonným hydraulickým systémem. Bezpečnostní spínač.
 
Akumulátorový nebo síťový provoz
Akumulátor Li-Ion 14,4 V s kapacitou 2,2 nebo 3,5 Ah. Výkonný a lehký. O 20% rychlejší a o 30% lehčí než Ni-Cd 12 V. Vysoká hustota energie pro o cca 50% více zalisování než Ni-Cd 12 V. Akumulátor Li-Ion 14,4 V, 3,5 Ah pro cca. 300 zalisování Viega Profipress DN 15 na jedno nabití akumulátoru. Ochrana před přehřátím a přebitím díky sledování teploty (NTC). Rychlonabíjačka pro krátké časy nabíjení. Žádný paměťový efekt pro maximální výkon akumulátoru. Zdroj napětí Li-Ion 230 V pro síťový provoz namísto akumulátoru Li-Ion 14,4 V jako příslušenství
 
Potvrzení způsobilosti
 
Úmluva o převzetí záruk


Nejširší sortiment lisovacích kleští v naší nabídce. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější lisovacích kleští pro efektivní práci.
Získejte nabídku šitou na míru.

Kontaktujte nás na info@antprofitools.cz


REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha