antprofitools.cz/rems
mimoradna akce rems

REMS Akku-Press ACC Li-Ion akumulátorový radiální lis + akumulátorové LED světlo a akumulátor Zdarma

Od 36 950 Kč bez DPH

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

REMS Akku-Press ACC Li-Ion akumulátorový radiální lis + akumulátorové LED světlo a akumulátor Zdarma

REMS Power-Press ACC Li-Ion 
Univerzální, praktický elektrický nástroj s vypínacím signálem pro výrobu lisovaných spojení všech běžných systémů s lisovanými tvarovkami. Technologie Li-Ion. Pro akumulátorový a síťový provoz.

Výhoda systému
Jen jeden druh lisovacích kleští pro všechny radiální lisy REMS (kromě  REMS Mini-Press ACC) a vhodné radiální lisy jiných výrobců. Všechny * označené lisovací kleště mají další připojení (Patent EP 1 223 008, Patent US 6,739, 172) a pasují také do ručního radiálního lisu REMS Eco-Press. Díyk tomu jednoduché, nákladově výhodné skladování.
 
Konstrukce
Kompaktní, robustní, lehká. Pohonná jednotka s akumulátorem váží jen 4,3 kg. Díky tomu použitelná kdekoliv, volně z ruky, nad hlavou, v úzkých místech. Optimální rozložení hmotnosti pro ovládání jednou rukou. Ergonomický kryt s prohlubněmi na uchopení. Otočné uchycení lisovacích kleští. Bezpečné usazení lisovacích kleští díky automatickému zajištění. I pro vhodné lisovací kleště / lisovací oka jiných výrobců. Pro akumulátorový a síťový provoz. Elektronická kontrola stavu nabití s ochranou proti úplnému vybití a ukazatelem stavu nabití s 2-barevnými LED.
 
Lisovací cyklus v pulzním provozu s ACC
Pro pracovní, funkční a provozní bezpečnost. Automatický zpětný chod po ukončeném lisovacím cyklu (nucený chod).
 
Pohon
Tunová posuvná a lisovací síla pro v sekundě hotové, bezvadné lisované spojení. Výkonný elektrohydraulický pohon s výkonným akumulátorovým motorem s vysokou tažnou silou 14,4 V, 380 W výkonu, robustní planetovou převodovkou, mimoosým pístovým čerpadlem a kompaktním vysokovýkonným hydraulickým systémem. Bezpečnostní spínač.
 
Akumulátorový nebo síťový provoz
Akumulátor Li-Ion 14,4 V s kapacitou 2,2 nebo 3,5 Ah. Výkonný a lehký. O 20% rychlejší a o 30% lehčí než Ni-Cd 12 V. Vysoká hustota energie pro o cca. 50% více zalisování naž Ni-Cd 12 V. Akumulátor Li-Ion 14,4 V, 3,5 Ah pro cca. 300 zalisování Profipress DN 15 na jedno nabití akumulátora. Ochrana před přehřátím a přebitím díky sledování teploty (NTC). Rychlonabíječka pro krátké časy nabíjení. Žádný paměťový efekt pro maximální výkon akumulátoru. Zdroj napětí Li-Ion 230 V pro síťový provoz namísto akumulátoru Li-Ion 14,4 V, jako příslušenství.
 
Potvrzení způsobilosti
 
Úmluva o převzetí záruk

Nejširší sortiment lisovacích kleští v naší nabídce. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnější lisovacích kleští pro efektivní práci.
Získejte nabídku šitou na míru.

Kontaktujte nás na info@antprofitools.cz


REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha