antprofitools.cz/rems

REMS Akku-nano řezák trubek

Elektrický řezač na nerezové, ocelové a měděné trubky do 40 mm. Ideální jako příslušenství k Lisovačky, které vám zrychlí a usnadní řezání. Jen nyní s příslušenstvím v hodnotě 220 EUR ZDARMA. V praktickém kufru získáte řezák na trubky REMS Akku-Nano, akumulátor, nabíječku, odhrotovač, metr a 2x řezné kolečko Cu-INOX.

info@antprofitools.cz
+4212/60 10 37 21

REMS Akku-Cat ANC VE

  • REMS Akku-Cat ANC VE
Název Kód Obrázek Cena bez DPH Cena s DPH Množství
REMS Akku-Cat ANC VE 560050 REMS Akku-Cat ANC VE 21071kč 25495kč
 Essox
pila; nabíječka Li-ion / Ni-Cd 230V; Akumulátor Li-ion 18 V, 3,0 Ah; šestihranný klíč; 1 ks univerzální pilový list 150-1,8 / 2,5; kufr

REMS Akku-Cat ANC VE

Vysoce výkonné elektrické nářradí, pohodlné do ruky, pro univerzální řezání. Váží jen 3,1 kg. Ideální na montáž, demontáž, opravy.

Univerzální použití
Kdekoliv použitelná, volně z ruky, nad hlavou, v úzkých koutech, na řezání u stěny. Extrémně mnohostranná a vysoce výkonná, především na kov. Např. na řezání kovových trubek, rozřezávání kotlů, nádrží, van apod., na vyřezávání okenních rámů, na použití při záchranných pracích a odstraňování následků katastrof.
 
Konstrukce
Robustní, vhodná na použití na stavbách. Super malá, pohodlný tvar. Superlehká, jen 3,0 kg. Ergonomicky uzpůsobený přední držák s ochranným pláštěm bezpečně zabraňujícím sklouznutí, pro měkké uchopení (Softgrip), na řezný posuv plný síly. Ergonomická, praktická pistolová rukojeť. Pohyblivá opěrná podpora pro jisté vedení pily. Speciální silikonové těsnění s vysokými kluznými schopnostmi chrání převody před vodou a prachem. Akumulátorový motor se silným tahem 18 V, s velkou rezervou výkonu, 500W. Bezpečnostní tlačítkový spínač. Elektronická kontrola stavu nabití s ochranou proti úplnému vybití.  
 
Stabilní, obdélníková vodící tyč 
Z masivní, kalené speciální oceli, ve směru zatížení precizně uložená v jehlových ložiskách, během celého řezného pohybu všestranně vedená, pro nepokřivený, rovný řez i při tvrdém nasazení. Pro extrémně dlouhou životnost.
 
Oscilační pohon s ANC
Super stabilní, před vodou a prachem chráněný, bez údržby pracující oscilační pohon k současnému vytvoření řezného a orbitálního pohybu vodící tyče a pilového listu. V jehlových ložiskách všestranně uložený klikový pohon (ANC) snižuje třební, zahřívání a opotřebování. Pro dlouhou životnost, i při vysokém zatížení při extrémním řezání. 
 
Vario Elektronika
Plynulé elektronické řízení počtu zdvihů pohonné jednotky k citlivému naříznutí a ke správné volbě počtu zdvihů při řezání podle daného materiálu. Počet zdvihů může být plynule řízen proměnným tlakem na bezpečnostní spínač od 0 do 1800 ¹/min (akcelerační spínač).
 
Agresívní orbitální pohyb
Agresívní orbitální pohyb díky vertikálnímu elipsoidnímu pohybu pilového listu pro silný, rychlý posuv pily, skvělý výhoz třísek a vysokou životnost pilových listů. V jehlových ložiskách uložený, pevně nastavený orbitální pohyb, zaručuje dlouhodobé řezání plné síly i při extrémním zatížení, např. při řezání ocelových trubek. 

Technologie Li-Ion
Akumulátor Li-Ion 18 V s kapacitou 2,6 nebo 3,5 Ah. Výkonný a lehký. O 40 % lehčí než Ni-Cd 18 V. Vysoká hustota energie pro o cca. 30 % více odřezků než Ni-Cd 18 V. Ochrana přehřátí a přebití díky kontrole teploty (NTC). Rychlonabíječka na krátké doby nabíjení. Žádný paměťový efekt pro maximální výkon akumulátoru.
 
Univerzální upínka pilového listu
Pro upnutí všech pilových listů – s jednostrannými nebo oboustrannými úchyty – bez výměny případně přestavení přítlačné upínky pilového listu.
 
REMS univerzální pilový list
Pouze 1 univerzální pilový list pro všechny řezné práce místo mnoha různých pilových listů.

 

REMS stroje a nářadí na opracování trubek / ant PROFITOOLS s.r.o.

Recenze

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší